0

Prancūzija be didesnio vargo įveikė mažumoje likusią Hondūro rinktinę

2014.06.15 21:22
Karimo Benzema džiaugsmas | REUTERS/Scanpix nuotr.

FIFA pasaulio futbolo čempionato F grupės varžybose Prancūzijos rinktinė be didesnio vargo nugalėjo mažumoje likusią Hondūro komandą. Prie visų įvarčių smarkiai prisidėjo puolėjas Karimas Benzema.

Prasidėjus pirmajam kėliniui abi ekipos startavo maždaug vienodai, nei viena ekipa savo pranašumo neįrodė, kamuolio kontrolė buvo lygi. Visgi praėjus daugiau nei penkioms minutėms, iniciatyvą į savo rankas pradėjo perimti prancūzai.

15 mačo minutę Prancūzijos rinktinė kaip reikiant privertė sunerimti Hondūro komandos sirgalius, kuomet B.Matuidi stipriu smūgiu sudrebino vartų skersinį.

23 mačo minutę D.Deschampso auklėtiniai dar kartą surengė ataką, kurios atomazgoje sudrebino vartų skersinį. Šį kartą stipriu smūgiu galva tai padarė A.Griezmannas.

Kiek vėliau varžybų tempas aprimo ir žaidimas vyko labiau aikštės viduryje. Dėl šios priežasties nei vienai, nei kitai komandai kamuolio pasiųsti į vartų tinklą nepavyko.

43 varžybų minutę įvyko viso susitikimo lūžis. W.Palaciosas prasižengė prieš P.Pogba baudos aikštelėje ir už tai gavo raudoną kortelę, o prancūzai gavo galimybę mušti 11 m. baudinį. Šį sėkmingai realizavo K.Benzemą.

D.Deschampso auklėtiniai nuo pirmų antrojo kėlinio minučių pradėjo smaugti dešimtyje likusius Hondūro futbolininkus ir jau 48 rungtynių minutę tas pats K.Benzema padvigubino savo komandos pranašumą, tačiau įvartis buvo įskaitytas hondūriečių vartininkui. Be to, įvarčiui išaiškinti prireikė naujosios vartų linijos technologijos.

Prancūzai ir toliau atakavo savo oponentų vartus, kurie neturėjo jokios kitos galimybės kaip tik gintis iš visų jėgų, jog nebūtų sutriuškinti.

Dar vieną puikią progą pelnyti įvartį turėjo B.Matuidi, kuris 64 mačo minutę po aštraus Patrice`o Evra perdavimo iš kelių metrų smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys skriejo gretas virpsto ir rezultatas liko nepakitęs.

73 rungtynių minutę K.Benzemą pelnė dublį, kuomet paleido labai stiprų smūgį iš labai aštraus kampo. Stipraus skriejančio kamuolio N.Valladaresui atremti nebuvo jokių šansų.

Per likusį rungtynių laiką prancūzai ir toliau atakavo savo oponentų vartus, tačiau pritrūko sėkmės ir rungtynės baigėsi rezultatu 3-0.

Verta paminėti, kad pasaulio čempionato organizatoriai įvėlė nemažai klaidų rungtynių pradžioje. Visų pirma prieš prasidedant varžyboms neskambėjo rinktinių himnai, o vietoje Hondūro rinktinės vėliavos šalia rezultato atsirado Ganos vėliava.

• Rezultatas:

•

• Prancūzija 3 – 0 Hondūras

• 43` Wilson Palacios (Hondūras) – raudona kortelė

• 43` [1 – 0] Karim Benzema (11m.)

• 48` [2 – 0] Noel Valladares (į savus vartus)

• 73` [3 - 0] Karim Benzema