Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Birželio 6-12 dienomis Miunchene (Vokietija) įvyko šaudymo sporto Pasaulio taurės etapo varžybos mažo kalibro ir pneumatiniais ginklais, kuriuose Lietuvą atstovavo 9 sportininkai.

Pasaulio taurės varžybose Karolis Girulis pneumatinio šautuvo rungtyje užėmė 22 vietą surinkęs 624.0 taškus, Tomas Simokaitis surinkęs 614.1 tašką, liko 101 vietoje. Pneumatinio šautuvo rungtyje moterų grupėje Jūratė Česynaitė užėmė 84 vietą (408.5 taškai), Jolanta Jancevič - 133 vietą (400.2 tšk.).

Mažo kalibro pistoleto iš 25 metrų rungtyje Jekaterina Ždanova užėmė 84 vietą surinkusi 543 - 13x taškus.

Mažo kalibro šautuvo pratime iš trijų padėčių (3x20) pirmoje atkrentamojo etapo grupėje Jūratė Česynaitė surinko 567 - 11x taškus (43 vieta), Kristina Paliokaitė - 569 - 20x taškus (39 vieta). Antroje grupėje Jolanta Jancevič surinko 566 - 17x taškus ir užėmusi 35 vietą pateko į kvalifikacinį etapą, kur liko 70 vietoje surinkusi 555 - 15x taškus.

Pneumatinio pistoleto rungtyje Pavelas Voitiukevičius surinko 568 - 16x taškus (71 vt.), Vilius Sabataitis - 550 - 09x (109 vt.), Nojus Milinis - 520 - 05x (116 vt.).

Mažo kalibro šautuvo pratime iš trijų padėčių 3x40 Karolis Girulis patekęs į kvalifikacijos etapą užėmė 70 vietą surinkęs 1048 - 44x taškus.

Pneumatinio pistoleto rungtyje Jekaterina Ždanova užėmė 96 vietą surinkusi 363 - 04x taškus.

Birželio 14-20 d. Karolis Girulis ir Jūratė Česynaitė tęs savo pasirodymus šaudymo sporto Pasaulio taurės etape Maribore, Slovėnijoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

12-05 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
12-05 „Neptūnas“ 17:00 „Lietkabelis“
12-06 „Žalgiris“ 17:00 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

12-03 CSKA 21:00 „Olympiacos“
12-03 „Zenit“ 21:00 „Fenerbahče“
12-03 „Maccabi“ 21:05 „Crvena Zvezda“
12-03 „AX Armani“ 21:45 „Panathinaikos“
12-03 „Valencia“ 22:00 ALBA
12-04 „Anadolu Efes“ 19:30 „Baskonia“
12-04 „Bayern“ 19:30 „Chimki“
12-04 „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
12-04 „Real“ 22:00 ASVEL
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 11-30 Leicester City 19 : 30 Fulham
Pir 11-30 West Ham United 22 : 00 Aston Villa
Pen 12-04 Aston Villa 22 : 00 Newcastle United