Po pergalės Kaune – Messiną erzinę žurnalistų klausimai

Messina | BNS nuotr.
Milano „Emporio Armani“ komanda išsivežė pergalę iš Kauno, kur Eurolygos rungtynėse įveikė vietos „Žalgirio“ komandą.
Po rungtynių Ettore Messina įvardijo pergalės priežastis ir aiškiai parodė, kad jam nepatiko žurnalistų klausimai.
„Visų pirma, mums tai yra labai svarbi pergalė. Sutikome komandą, kuri šioje sezono stadijoje žaidžia labai gerai. Noriu pasveikinti čia susirinkusius gerbėjus, nes kas kartą čia randame nuostabią atmosferą. Labai įspūdinga. Jau buvome Belgrade, čia ir Miunchene. Užpildytos arenos su puikiais gerbėjais.
Manau, kad po sunkaus starto, kai kentėjome dėl dviejų dalykų – visą kėlinį užtrukome, kol prisitaikėme prie žaidimo fiziškumo, vargome kovoje dėl kamuolių. Mūsų gynyba nebuvo reikiamo lygio. Puolime nepavyko sužaisti trumpų derinių. Po to mano žaidėjai atliko gerą darbą keldami gynybos lygį, visi gerai padirbėjo, su aukštaūgių pagalba stabdant „Žalgirio“ gynėjus. Po sunkios pirmosios pusės, sumetėme beveik 90 taškų prieš vieną geriausių gynybų Europoje. Svarbi pergalė, jau ketvirtosios mūsų išvykos rungtynės šį sezoną. Laimėjome dvejas ir keliaujame toliau.
Paskutinis komentaras – neįtikėtina, kad tokiu sezono metu komandos drastiškai pasikeičia po pergalės ar pralaimėjimo. Viskas pasikeičia per 48 valandas. Su tokiu tvarkaraščiu, tai yra neįtikėtina. Visos komandos gali daug ko išmokti, tad natūralu, kad svyravimų yra labai daug“, – teigė strategas.
E. Messina buvo paklaustas, ar prieš rungtynes būtų patikėjęs, kad jie laimėtų ir net Arnui Butkevičiui įmetant 6 tritaškius.
„Nesuprantu klausimo. Manote, kad čia esu tam, jog spėliočiau hipotetinius scenarijus? Tikiuosi, kad turite kažką solidesnio. Prieš rungtynes nesvajojau, kad kažkas pramestų metimus. Mano asistentai rūpinasi tuo, kas meta gerai, kas – blogai. Jie puikiai ir pasako mano žaidėjams, kaip reikia gintis. Kiekviename mače nutinka daug netikėtų dalykų. Sunkiai dirbome, kad atimtume lengvus metimus iš jų metikų“, – sakė jis.
Žurnalistas taip pat norėjo italo paklausti apie T. Masiulio darbą.
„Esu čia ne tam, kad teisčiau kolegas, gerbiu visus. Jis buvo nuostabi dešinioji ranka Šarui. Jis žino visas tradicijas, yra vietinis ir tikrai pasirodys gerai. Jo komanda per pirmuosius mačus parodė, kad yra gerai paruošta“, – sakė jis.
Kokį patarimą jis duotų T. Masiuliui?
„Juokinga, nes rungtynių yra labai daug. Jei laimi – esi labai protingas, jei pralaimi – kvailys. Prieš 48 valandas buvau idiotas. Ar galite įsivaizduoti, kad dabar dalinčiau patarimus? Nemanau“, – teigė treneris.
Žurnalistas dar paklausė, ar ši pergalė yra kerštas už praėjusio sezono „Žalgirio“ stebuklą Milane.
„Jūs pradėjote uždavinėti tokius klausimus? Ne, laimėjome Kaune ir pernai, jei ką. Manote, kad sujungiame šias rungtynes su pernykštėmis, kai susimovėme Milane pirmaudami 25 taškais? Ar tai yra diskusijos lygis? Galime kalbėti apie rungtynes? Dvi komandos puikiai pasirodė, o mes filosofuosime apie praėjusius metus?“, – sakė jis.
Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.
Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.