Durantas ruošiasi su „Rockets“ pratęsti kontraktą

Kevinas Durantas | Scanpix nuotr.
Kevinas Durantas pirmadienį pareiškė, kad planuoja pasirašyti kontrakto pratęsimą su Hjustono „Rockets“.
K. Durantas pradeda paskutinius savo sutarties metus po vasarą įvykusio mainų sandorio, kai jis iš Finikso „Suns“ persikėlė į Hjustoną.
„Tikrai matau save pasirašant kontrakto pratęsimą, – sakė K. Durantas. – Negaliu pasakyti, kada tai nutiks, bet esu įsitikinęs, kad tai įvyks.“
Apie ketinimą likti „Rockets“ gretose K. Durantas pranešė savo 37-ojo gimtadienio dieną. Buvęs NBA MVP paskutiniaisiais sutarties metais uždirbs 54,7 mln. JAV dolerių. Hjustonas jam gali pasiūlyti dvejų metų, 122 mln. vertės maksimalų kontraktą.
„Rockets“ generalinis vadybininkas Rafaelas Stone’as atsisakė komentuoti derybas dėl pratęsimo.
„Turiu ryšių šiame klube, žmonių, su kuriais jau teko dirbti kitose komandose, todėl atvykus čia viskas atrodė natūraliai, organiškai. Buvo gera jaustis „Rockets“ žaidėju nuo pat pirmos dienos“, – teigė K. Durantas.
Jį taip pat sužavėjo „Rockets“ progresas vadovaujant vyriausiajam treneriui Imei Udokai – praėjusį sezoną ekipa užėmė antrąją vietą Vakarų konferencijoje.
Dukart NBA čempionas šį sezoną pradės jau 19-ą savo karjeroje (įskaitant 2019–2020 m., kai nežaidė dėl traumos). Tai bus penkta jo komanda.
Praėjusį sezoną jis vidutiniškai rinko 26,6 taško, 6 atkovotus kamuolius, 4,2 rezultatyvaus perdavimo, 1,2 bloko ir 0,8 perimto kamuolio per 62 rungtynes.
Šį sezoną visos „Žalgirio“ kovos Eurolygoje tiesiogiai tik per TV3 televiziją!