Dviračių lenktynės | AP/Scanpix nuotr.

Dviračių lenktynės | AP/Scanpix nuotr.

Šeštadienį Olandijoje vykusiose vienadienėse „Ronde van Zeeland Seaports“ dviračių lenktynėse sėkmingai startavo lietuvis Egidijus Juodvalkis („Team3M“ komanda).

Geriausiai savo komandoje pasirodęs lietuvis finišo liniją kirto 8-as ir pelnė 8 įskaitinius Europos turo taškus. E.Juodvalkis finišavo kartu su pagrindine grupe, o pergalę iškovojo tokį patį laiką kaip lietuvis užfiksavęs olandas Theo Bosas (4:24:17).

E.Juodvalkis jau surinko 14 Europos turo taškų ir bendroje įskaitoje iš 508-os vietos šoktelėjo į 385-ą. Pirmauja danas Magnusas Cortas (322 tšk.).Liuksemburge vykstančių daugiadienių „Tour de Luxembourg“ dviračių lenktynių trečiajame etape Ignatas Konovalovas („MTN-Qhubeka“ komanda) finišavo 17-as, o Gediminas Kaupas („Team Differdange-Losch komanda“) buvo 97-as. Etapą laimėjo danas Mati Breschelis, o 9-ą vietą užėmė G.Kaupo komandos draugas Diego Milanas Jimenezas iš Dominikos Respublikos.

Bendroje įskaitoje lyderiauja M.Breschelis, I.Konovalovas pakilo į 20-ą vietą, o G.Kaupas smuktelėjo į 94-ą poziciją.Prancūzijoje vykstančiose daugiadienėse „Boucles de la Mayenne“ lenktynėse Evaldas Šiškevičius („Team La Pomme Marseille 13“) antrąjį etapą baigė 78-as, Darijus Džervus („Veranclassic-Doltcini“) – 91-as, o Gediminas Bagdonas („Ag2r la Mondiale“) – 102-as. Pergalę iškovojo belgas Eliotas Lieateris. Pirmąjį dešimtuką užbaigė E.Šiškevičiaus komandos draugas prancūzas Thomas Vaubourzeixas.

Naujuoju bendros įskaitos lyderiu tapo prancūzas Stephane‘as Rossetto. D.Džervus pakilo į 96-ą vietą, G.Bagdonas smuktelėjo į 101-ą poziciją, o E.Šiškevičius šoktelėjo į 103-ią vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.