„Liverpool“
37 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Real“
Romelu Lukaku | Reuters/Scanpix nuotr.

Romelu Lukaku | Reuters/Scanpix nuotr.

Belgijos rinktinės puolėjas Romelu Lukaku nemano, kad po pasaulio čempionato Brazilijoje ir toliau rungtyniaus Londono „Chelsea“ klube. 21-erių futbolininkas savęs „mėlynųjų“ gretose nemato, nes kiekvienais metais ją sustiprina nauji puolėjai.

Praėjusį sezoną belgas nuomos pagrindais vilkėjo Liverpulio „Everton“ komandos marškinėlius, kurioje buvo rezultatyviausias. Per sužaistas 36 rungtynes jis įmušė 16 įvarčių bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Žinote, „Chelsea“ kasmet nusiperka aukščiausios klasės puolėją. Pamenu, kai praėjusiais metais atėjau į persirengimo kambarį ir pamačiau S.Eto‘o su D.Ba. Paklausiau: kas čia nutiko?“, – sakė belgas.

„Bet nėra problemų. Daug klubų domisi manimi. Šiuo atveju turiu rūpintis tik dėl savęs. Privalau gerai pasirodyti pasaulio čempionate. Tai aktualu daugeliui žaidėjų, kurie bus susiję su perėjimų langu. Aš turiu būti vienas jų“.

„Chelsea“ puikiai žino nuomonę“, – atskleidė R.Lukaku.

Belgijos rinktinės puolėjas „mėlynųjų“ gretas papildė 2011 m., kai iš Briuselio „Anderlecht“ klubo atvyko už 12 mln. eurų, su papildomomis premijomis. R.Lukaku kontraktas su „Chelsea“ galioja iki 2016 m. vasaros, bet neabejojama, kad šią vasarą jis bus išpirktas kito klubo.

Tačiau taip pat londoniečius turėtų palikti ir Samuelis Eto'o, kuris nori išbandyti savo jėgas kitur. Spaudoje pasirodė pranešimų, kad Londono komandos bazėje sėkmingai medicininę patikrą atliko Diego Costa, todėl veikiausiai jis, Fernando Torresas ir Demba Ba sudarys kito sezono „Chelsea“ puolimo tandemą.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų