Andro Švrljuga

Andro Švrljuga

Vilniaus miesto futbolo draugija „Žalgiris“ ir toliau siekia privilioti žiūrovus į stadioną netradiciniais būdais. Birželio 9-ąją per rungtynes Vilniuje su Alytaus „Dainava“ visi sostinės ekipos gerbėjai kviečiami stadione įsiamžinti asmenukėje (ang. - selfie).

„Kviečiame aistruolius per pirmadienio rungtynes ne tik stebėti futbolą, bet ir truputį pasilinksminti!“, - sakoma apie akciją oficialioje „Žalgirio“ svetainėje.

Sostinės komandos gerbėjams siūloma savo nuotraukas iš rungtynių su „Dainava“ talpinti „Žalgirio“ puslapyje „Facebook“ socialiniame tinkle ir taip laimėti kvietimą į vilniečių namų rungtynes Čempionų lygoje.

Pirmieji pavyzdį savo komandos aistruoliams parodė ir bendrą asmenukę pasidarė „Žalgirio“ legionieriai – kroatas Andro Švrljuga ir brazilas Andrezinho.

Asmenukių akcija – ne vienintelė, kurią „Žalgiris“ vykdys per rungtynes su Alytaus klubu. Mokslo metų pabaigos proga į stadioną nemokamai bus įleidžiami visi moksleiviai, o per mačo pertrauką vyks žaidimas, kuriame galima laimėti 1000 litų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų