Baidarių slalomas | AFP/Scanpix nuotr.

Baidarių slalomas | AFP/Scanpix nuotr.

Penktadienį Londone (Didžioji Britanija) prasidėjo pirmasis šių metų pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etapas. Jame startavo ir vienas Lietuvos atstovas – Mantas Atmanavičius.

Vyrų vienviečių baidarių atrankoje M.Atmanavičius pirmuoju bandymu trasą įveikė per 126.22 sek. ir dar gavo 6 baudos sek. Antrasis lietuvio mėginimas buvo sėkmingesnis – finišas pasiektas per 116.01 sek., o už 4 kliudytus vartus gautos 8 baudos sek.

Lietuvis varžybose užėmė 62-ą vietą ir aplenkė du Airijos sportininkus. Į pusfinalį pateko 40 geriausiai atrankoje pasirodžiusių baidarininkų. M.Atmanavičiui iki vietos kitame etape trūko 21.94 sek.

Atrankoje geriausią rezultatą užfiksavo be klaidų trasą įveikęs slovėnas Peteris Kauzeris (94.72). Antras buvo taip pat vartų nekliudęs prancūzas Borisas Neveu (95.98), o trečias baudos sekundžių išvengęs čekas Vitas Prindišas (96.11).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton