Pasibaigęs. 11-01 04:00
NBA
Trail Blazers
109
Nuggets
107
Pasibaigęs. 11-01 23:00
NBA
Bucks
133
Kings
135
Pasibaigęs. Vakar 14:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
3
Panevėžys
2
Pasibaigęs. Vakar 15:00
A Lyga
Džiugas
4
Riteriai
1
Pasibaigęs. Vakar 16:50
LKL
Žalgiris
79
Rytas
75
Pasibaigęs. Vakar 17:00
A Lyga
Banga
6
Dainava
0
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Sūduva
2
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Žalgiris
3
Hegelmann
1
Pasibaigęs. Vakar 19:10
LKL
Šiauliai
89
Neptūnas
85
Pasibaigęs. Šiandien 02:00
NBA
Knicks
128
Bulls
116
Šiandien, 18:30
LKL
Jonava
-
Juventus
-
Šiandien, 18:45
LKL
Nevėžis
-
Gargždai
-
Rytoj, 04:00
NBA
Nuggets
-
Kings
-
Rytoj, 19:45
UEFA Čempionų lyga
Slavia
-
Arsenal
-
Rytoj, 21:00
Europos taurė
Dolomiti Energia
-
Lietkabelis
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Bayern
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
-
Royale Union SG
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
Real
-
11-05, 03:00
NBA
Bulls
-
76ers
-
11-05, 19:00
KMT
Gargždai
-
Šiauliai
-
11-05, 19:00
Europos taurė
Neptūnas
-
Manresa
-
11-05, 19:30
Čempionų lyga
Rytas
-
MLP Academics Heidelberg
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Inter
-
Kairat Almaty
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Brugge
-
Barcelona
-
11-05, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Borussia
-
11-06, 04:00
NBA
Nuggets
-
Heat
-
11-06, 05:00
NBA
Kings
-
Golden State Warriors
-
11-06, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Jonava
-
11-07, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Valencia
-
11-08, 03:00
NBA
Bucks
-
Bulls
-
11-08, 05:00
NBA
Nuggets
-
Golden State Warriors
-
11-08, 05:00
NBA
Kings
-
Thunder
-
11-08, 15:00
A Lyga
Dainava
-
Riteriai
-
11-08, 15:00
A Lyga
Šiauliai
-
Džiugas
-
11-08, 15:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Banga
-
11-08, 15:00
A Lyga
Panevėžys
-
Žalgiris
-
11-08, 15:00
A Lyga
Hegelmann
-
Sūduva
-
11-08, 16:50
LKL
Neptūnas
-
Juventus
-
11-08, 19:10
LKL
Gargždai
-
Lietkabelis
-
11-09, 03:00
NBA
Cavaliers
-
Bulls
-

Vladimiras Čeburinas: „Tos patirties, kurią turėjome anksčiau, nenorime kartoti“

2025-07-31 16:04
Vladimiras Čeburinas | fkzalgiris.lt nuotr.

Vladimiras Čeburinas | fkzalgiris.lt nuotr.

Po ketverių metų pertraukos lemiama „Žalgirio“ dvikova vėl laukia Belfaste – čia Lietuvos čempionai žais lemiamas Konferencijų lygos rungtynes prieš tituluočiausią Šiaurės Airijos komandą „Linfield“.

Pirmosios komandų rungtynės prieš savaitę baigėsi lygiosiomis 0:0, tad rungtynės svečiuose nulems, kuri komanda tęs pasirodymą turnyre, o kuri šių metų sezoną UEFA turnyruose baigs.

Į kelionę „Žalgiris“ išvyko kiek anksčiau nei įprastai – likus dviem paroms iki dvikovos, antradienį vėlai vakare. Naktį komanda pasiekė Belfastą ir kitą rytą jau galėjo pabusti pagal vietos laiką, kuris nuo lietuviško skiriasi dviem valandomis.

Adaptuotis prie laiko reikės visiems, tačiau daliai komandos narių miestas ir rungtynių vieta jau pažįstama. Atsakomąsias rungtynes „Žalgiris“ čia žaidė ir 2021 metais, ir tuomet nugalėjo rezultatu 2:1. Vadovaujant Vladimirui Čeburinui tose rungtynėse žaidė Ovidijus Verbickas, atsargoje buvo Gustas Jarusevičius.

Dabar jau žalgiriečių kapitono raštį turintis O. Verbickas Belfaste buvo ir atstovaudamas Lietuvos rinktinei, su kuria šiaurės airiams nusileido 0:1. „Su „Žalgiriu“ tada pirmą kartą įveikėme Čempionų lygos pirmą etapą, todėl prisiminimai buvo patys geriausi. Tikiuosi, kad šį kartą irgi įveiksime šį etapą. Su rinktine prisiminimai kitokie, bet čia yra klubinis futbolas ir dabar norisi galvoti apie jį.“

Rungtynės vyks nacionaliniame Šiaurės Airijos stadione „Windsor Park“. Praėjusioje komandų akistatoje dėl karantino sąlygų tribūnos buvo tuščios. „Tuomet aistruoliai neatliko tokio vaidmens žaidime. Išvykos rungtynės yra labiau įtemptos, nes žaidi ne savo aikštėje, varžovas žaidžia namuose ir turi savų sirgalių palaikymą, – apie skirtumus kalbėjo „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas. – Bet čia geras stadionas, gera veja. Vyrai nusiteikę pozityviai. Yra keletas niuansų, bet jie nėra tokie dideli.“

O. Verbicko teigimu, žaisti dideliame stadione ant natūralios vejos bus labiau smagus įvykis nei problema: „Aikštė ideali, manau kad prisitaikyti trumpam problemos nebus. Visi džiaugiasi, nes čia stadionas tikrai jaukus, aikštė gera, laukia futbolo atmosfera. Mums reikės demonstruoti gerą žaidimą ir pasiekti teigiamą rezultatą.“

Pirmoje komandų dvikovoje Vilniuje „Žalgiris“ turėjo daugiau šansų, tačiau juos įvarčiais nepavertė ir komandoms teks viską pradėti iš naujo.

„Rungtynės buvo neblogos, turėjome nemažai šansų ir manau buvome verti laimėti, buvome geresni. Šį kartą varžovai žais namie ir tikimės jų didesnio agresyvumo. Turime tam paruošę savo planą ir manau, kad tas planas turi veikti“, – sakė O. Verbickas.

„Kiekviena komanda supranta, kad viena klaida gali daug ką nulemti, todėl laukia įtemptos rungtynės. Varžovai žaidžia namuose, savo tribūnų akivaizdoje, stengsis daryti spaudimą. Aptarėme šiuos niuansus, nes tos patirties, kurią turėjome anksčiau, nenorime kartoti“, – kalbėjo V. Čeburinas, veikiausiai turėdamas omenyje nesėkmingą paskutinę išvyką į Maltą.

Su komanda į Šiaurės Airiją nevyko puolėjas Henrique Devensas, kuris prieš užsidarant žaidėjų registracijos periodui persikėlė į Kazachstano klubą.

„Pastaruoju metu jis gavo mažiau žaidybinio laiko ir sulaukęs tokio pasiūlymo, kurio, manau, vargu ar kuris nors žaidėjas atsisakytų, nusprendė pakeisti klubą. Tam neprieštaravome, nes suprantama, kad žaidėjas nori patekti į tą aplinką kur jo laukia daugiau galimybių aikštėje“, – aiškino treneris.

Dvikova tarp „Linfield“ ir „Žalgirio“ vyks nuo 21 val. 45 min. Lietuvos laiku (19 val. 45 min. vietos laiku).

Poros nugalėtojas trečiajame etape susitiks su Farerų salų čempionu „Vikingur“.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų