Profesionalūs motorizuotų parasparnių pilotai susibūrė į komandą „MadPilots“, kad populiarintų savo pomėgį – motorizuotus parasparnius, dalintųsi skrydžio džiaugsmu su aplinkiniais ir, žinoma, siektų sporto aukštumų varžybose Lietuvoje bei už jos ribų. Vienas pagrindinių jų tikslų yra kelti motorizuotų parasparnių sportininkų lygį Lietuvoje - organizuoti varžybas. Tad, kaip ir kasmet, šių metų birželio 7–8 d. Kauno padangę vėl margins parasparnių pasirodymai – vyks atviras Lietuvos slalomo čempionatas.

Šį savaitgalį, vyksiantis atviras Lietuvos slalomo čempionatas tikisi sulaukti dar gausesnio žiūrovų susidomėjimo. Tai jau 5-tasis čempionatas, rengiamas Mindaugo Štaro taurei laimėti. Nuo ankstaus šeštadienio ryto oreiviai kils Kauno S.Dariaus ir D.Girėno aerodrome, sekmadienį vyks finaliniai pasirodymai bei apdovanojimų ceremonija. 

Renginys patrauklus ir žiūrovams, kurie domisi aviacija, bei motorizuotais parasparniais, nes paramotorų slalomo varžybos vyksta itin žemame aukštyje, kur pilotai atlieka figūras tarp išstatytų didžiulių pilonų. Viskas vyksta aerodromo ribose ir yra puikiai matoma.

„Tai jau penktas kartas, kai rengiame Lietuvos slalomo čempionatą. Renginys skirtas mūsų komandos nario Mindaugo Štaro žūties metinėms paminėti bei išsiaiškinti, kad bus šių metų Lietuvos slalomo pilotas čempionas. Labai džiugu, kad šiais metais tikimės sulaukti pilotų iš kaimyninių šalių“, - prasitarė „Madpilots“ komandos narys ir čempionato organizatorius Raimondas Pundinas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141