„Kauno Žalgiris“
90+ min.
0
:
1
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Alberto Aquilani | LaPresse/Scanpix nuotr.

Alberto Aquilani | LaPresse/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo vice-prezidentas Adriano Galliani atskleidė, kad ekipoje nuomos pagrindais žaidę Alberto Aquilani ir Maxi Lopezas, sugrįš į savo klubus.

27 metų A.Aquilani „Milan“ ekipoje žaidė visą sezoną, kai jį paskolino „Liverpool“ klubas. „Milan“ turėjo galimybę už 8 milijonus eurų iki gegužės 31 dienos pilnai išpirkti italo sutartį, tačiau šia galimybe Milano miesto klubas nepasinaudos.

Visgi tai nereiškia, jog vasarą „Milan“ nebandys įsigyti A.Aquilani. Tai bus daroma, tačiau bus bandoma tai padaryti už mažiau nei 8 milijonus eurų.

„Mes nepasinaudosime savo galimybe pilnai išpirkti Alberto sutartį. Palauksime gegužės 31 dienos, kai šis punktas taps neaktyviu, o birželio mėnesį vėl pradėsime derybas su „Liverpool“ dėl šio saugo“, - kalbėjo A.Galliani.

Tas pats A.Galliani taip pat patvirtino, jog pusmečiui iš „Catania“ ekipos pasiskolintas puolėjas Maxi Lopezas nebus pilnai įsigytas ir jis sugrįš į „Catania“ gretas.

„Mes esame patenkinti Maxi darbu klube, tačiau jo įsigyti neketiname. Maxi grįš į „Catania“ klubą“, - užbaigė A.Galliani.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų