Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Žalgiris
1
Banga
0
Šiandien, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
Šiandien, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
Rytoj, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Džiugas
-
Žalgiris
-

Vimbldone dužo viena didžiausių Ukrainos vilčių, o Raducanu metė rimtą iššūkį Sabalenkai

Šiandien 10:01
Emma Raducanu | Scanpix nuotr.

Emma Raducanu | Scanpix nuotr.

 Londone (Didžioji Britanija) penktadienį prasidėjo prestižinio „Didžiojo kirčio“ serijos Vimbldono teniso turnyro moterų vienetų varžybų trečiasis ratas.

Didžiausią susidomėjimą kėlusiame dienos mače britė Emma Raducanu (WTA-40) metė rimtą iššūkį reitingo lyderei Arynai Sabalenkai. 2 valandas vykusioje akistatoje britė nusileido varžovei rezultatu 6:7 (6:8), 4:6.

E. Raducanu nuo pat mačo pradžios kūrėsi „break pointus“ ir atitrūko 4:2, tačiau aštuntajame geime persvara išbarstė. Dešimtajame geime E. Raducanu įspūdingai išsigelbėjo, kai savo padavimų metu atlaikė net 7 „set pointus“. Vėliau britė dar laimėjo varžovės padavimų seriją (6:5) ir atrodė, kad tuoj užbaigs setą, bet dvyliktajame geime neatlaikė įtampos savo padavimų metu.

Pratęsime E. Raducanu 2 kartus atsitiesė po pralaimėtų taškų savo padavimų metu ir galiausiai susikūrė vienintelį „set pointą“ (6:5). Visgi, tada A. Sabalenka 2 kartus sėkmingai sužaidė savo padavimų metu, persvėrė rezultatą, o lemiamą tašką pelnė paduodant britei.

Antrajame sete britė taip pat startavo geriau (4:1). E. Raducanu galėjo susikrauti ir triuškinantį pranašumą, bet šeštajame geime nerealizavo „break pointo“. Vėliau viskas kardinaliai pasikeitė. Britė pralaimėjo dvi savo padavimų serijas ir baigė pasirodymą turnyre.

E. Raducanu po mačo skundėsi dėl netinkamo rakečių stygų įtempimo: „Kamuoliukas tiesiog skriejo. Mano visų rakečių stygos buvo įtemptos prieš pat mačą, bet kamuoliukai skriejo ne taip, kaip tikėjausi. Galbūt tai buvo susiję su tuo, kad žaidėme po stogu. Tai kiek pakeitė žaidimo sąlygas. Liepiau sutvarkyti porą rakečių, bet tas procesas trunka gal 20 minučių... Buvo nelengva. Esu kiek nusivylusi, nors ir žinau, kad tai tėra menka žaidimo detalė. Vis tiek manau, kad galėjau geriau pasinaudoti turėtais šansais“.

Į aštuntfinalį nepavyko patekti geriausiai Ukrainos tenisininkei Elinai Svitolinai (WTA-13). Ji 1:6, 6:7 (4:7) nusileido belgei Elisei Mertens (WTA-23).

E. Svitolina antrajame sete turėjo ne vieną progą atitrūkti nuo varžovės, bet E. Mertens dažniausiai atsilaikydavo, o ukrainietė nerealizavo 5 „break pointų“. Pratęsime ukrainietė startavo geriau (3:0, 4:2), tačiau lemiamu metu pralaimėjo net 5 taškus iš eilės.

E. Svitolina Vimbldone 2 kartus (2019 m. ir 2023 m.) yra nukeliavusi iki pusfinalio.

Bendrą turnyro prizų fondą sudaro 53,55 mln. svarų (62,53 mln. eurų). Tiesiogines turnyro transliacijas galima stebėti per „Go3“ televiziją.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų