Ciro Immobile ir Jurgenas Kloppas | bvb.de nuotr.

Ciro Immobile ir Jurgenas Kloppas | bvb.de nuotr.

Italijos rinktinės puolėjas Ciro Immobile oficialiai tapo naujuoju Dortmundo „Borussia“ klubo žaidėju, kuomet su Vokietijos vicečempionais pasirašė penkerių metų sutartį.

24 metų atakų užbaigėjas šiais metais buvo rezultatyviausias visoje Italijos „Serie A“ lygoje, kuomet per 33 žaistas varžybas pelnė 22 įvarčius.

Geras C.Immobile žaidimas garantavo „Torino“ ekipai kelialapį į Europos lygos turnyrą, nes šeštą vietą užėmusiai „Parma“ komandai, nebuvo leista dalyvauti prestižiniame turnyre dėl finansinių problemų.

Dortmundo „Borussia“ po šio sezono privalės atsisveikinti su pagrindiniu puolėju Robertu Lewandowskiu, todėl aktyviai ieško jo pamainos. Kiek anksčiau vokiečiai jau įsigijo Berlyno „Hertha“ ekipos puolėją Adrianą Ramosą bei „Sunderland“ klubo puolėją Ji Dong-Woną.

Nepaisant šių dviejų pirkinių, „Borussia“ komandai papildomos jėgos puolime neužteko ir jie įsigijo C.Immobile, kuris vokiečių klubo sporto direktoriaus Michaelio Zorco teigimu, turėtų puikiai pritapti Jurgeno Kloppo vadovaujamoje sudėtyje.

„Su C.Immobile mūsų sudėtyje, mes įgausime lankstumo bei gausime dinamišką puolėją, kuris demonstruoja puikią sportinę formą. Jis puikiai pritaps „Borussia“ sudėtyje, kuri reikalauja iš žaidėjų tai ką jie labiausiai sugeba“, – pasakojo M.Zorcas.

„Visi esame profesionalai ir turime būti pasirengę pakeisti komandą, miestą ar net šalį, kad nenustotumėme tobulėti. Šansas žaisti tokiame turnyre kaip UEFA Čempionų lyga, galimybė kovoti prieš geriausius pasaulio gynėjus ir kovoti dėl titulų viename geriausiai organizuotų pasaulio klubų buvo labai viliojanti. Žaisti taip palaikomame klube, kuris demonstruoja nuostabų futbolą yra puiku ir būtų buvę kvaila nepriimti šios galimybės“, - kalbėjo pats C.Immobile.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų