Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Milda Valčiukaitė ir Donata Vištartaitė | Sportas.lt/Dominyko Genevičiaus nuotr.

Pirmadienį į Lietuvą grįžo Europos irklavimo čempionate sėkmingai pasirodžiusi Lietuvos delegacija. Lietuviai iškovojo visų spalvų medalius, o komandinėje įskaitoje užėmė aukštą ketvirtą vietą.

Europos čempionais antrą kartą tapo vyrų porinę dvivietę valtį irkluojantys Saulius Ritter ir Rolandas Maščinskas. Sportininkai spaudos konferencijoje džiaugėsi savo pasiekimu.

„Jaučiamės geriau nei pernai, kai buvome antri. Čempionatas buvo labai stiprus, todėl pergalė dar svarbesnė. Dabar geromis nuotaikomis ruošimės pasaulio čempionatui“, - pasakojo irkluotojai.

Lietuviai šiame čempionate pagerino pirmenybių rekordą. Kaip teigė patys irkluotojai, visose klasėse rezultatai buvo labai aukšti, o tai lėmė ne tik geras irklavimas, bet ir palankios sąlygos.

Europos čempionų titulą praradusios Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė šįkart į priekį praleido Lenkijos duetą ir tenkinosi sidabro medaliais.

„Lenkės nenustebino, žinojome, kad jos stiprios. Mes buvome pripratusios prie aukso medalių, todėl kiek skaudu, bet lenkės buvo šį kartą stipresnės ir vertos titulo. Tačiau mes žinome, ką reikia taisyti ir stengsimės klaidų nekartoti“, - kalbėjo D.Vištartaitė.

Europos čempionate bronzą iškovojęs daugkartinis Senojo žemyno čempionas M.Griškonis medalį skyrė būsimam savo kūdikiui. Jo širdies draugė, žinoma bėgikė Diana Lobačevskė, šiomis dienomis rutėtų susilaukti naujagimio.

„Skambinau kiekvieną laisvą minutę, nuolat palaikiau ryšį. Vaikas laukė manęs ir medalio. Medalį pavyko parvežti, dabar lauksim vaiko. Džiaugiuosi, kad spėjau grįžti“, - teigė M.Griškonis.

„Norėti daugiau - galima. Būna, kad pritrūksta sėkmės, bet šiuo metu pasiektas maksimalus rezultatas. Konkurencija šiame čempionate buvo didžiulė, jame dalyvavo stipriausios pasaulio įgulos. Todėl pasiektas rezultatas yra puikus. Pamatėme ir labai perspektyvias įgulas, kurios kol kas varžosi tik B finale, bet ateityje pasieks gražių pergalių", - mintimis dalinosi Lietuvos irklavimo federacijos prezidentas Edmundas Daukantas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …