Pasibaigęs. 06-21 16:50
LKL
Žalgiris
76
Rytas
69
Pasibaigęs. 06-21 22:00
Moterų EuroBasket
Italija
65
Lietuva
51
Pasibaigęs. 06-24 17:30
Moterų EuroBasket
Prancūzija
83
Lietuva
61
Pasibaigęs. 06-24 18:30
A Lyga
Dainava
2
Banga
1
Pasibaigęs. 06-24 18:30
A Lyga
Žalgiris
0
Hegelmann
1
Pasibaigęs. 06-24 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
3
Panevėžys
0
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Džiugas
2
Riteriai
1
Pasibaigęs. Šiandien 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
06-29, 16:00
A Lyga
Riteriai
-
Dainava
-
06-29, 17:00
A Lyga
Šiauliai
-
Džiugas
-
06-29, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Žalgiris
-
06-30, 19:00
A Lyga
Banga
-
Kauno Žalgiris
-
06-30, 19:00
A Lyga
Hegelmann
-
Sūduva
-
07-04, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-05, 20:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-

Kamilė Nacickaitė – prieš penktadienio kovą su čekėmis: „Padarysime viską, ką galime, kad laimėtume“

Šiandien 09:01
Kamilė Nacickaitė | Organizatorių nuotr.

Kamilė Nacickaitė | Organizatorių nuotr.

Šį penktadienį Lietuvos moterų krepšinio rinktinės Europos čempionate laukia itin svarbi kova. Ne tik dėl 5-osios vietos turnyre, bet ir dėl galimybės pelnyti kelialapį į 2026 metų pasaulio krepšinio čempionato atranką. Palaikykime Lietuvą kartu – rungtynes prieš Čekijos rinktinę stebėkite jau šiandien, 11.45 val. per TV6. O iki starto – rinktinės krepšininkės Kamilės Nacickaitės komentaras.

Rungtynes taip pat kviečiama stebėti ir internetu: https://bit.ly/3FX2MnV

Kaip teigia krepšininkė, kelios laisvos dienos po antradienio rungtynių rinktinei tikrai išėjo į naudą.

„Būsime tikrai gerai nusiteikusios – turėjome net kelias dienas atsigauti, pergalvoti savo varžybas prieš Prancūziją bei išanalizuoti save kaip žaidėjas. Manau, kad prieš čekes mes užsikursime, kadangi turime didelį šansą laimėti kelialapį į Pasaulio moterų krepšinio čempionato atranką“, – sako ji.

Anot K. Nacickaitės, šiandienos varžovės čekės yra tvirtos metikės, turi gerų centrų, o ir jų žaidimas gana panašus į lietuvių.

„Manau, kad tai bus įdomios varžybos tiek žiūrovams, tiek ir mums, žaidžiančioms. Turime laimėti – esame tam nusiteikusios ir nenuleidžiame vadžių. Kol kas čempionatas mums dar nesibaigė – turime ką prarasti, todėl norime laimėti viską“, – užtikrintai kalba krepšininkė.

Tuo tarpu Čekijos rinktinė šiandienos rungtynėse pasirodys visai kitokiomis nuotaikomis, kadangi kelialapį į Pasaulio čempionato atranką jau yra iškovojusios. Visgi, kaip teigia K. Nacickaitė, kartais tuomet, kai žaidi atsipalaidavęs, tai pavyksta netgi geriau.

„Tačiau mes išeisime labai susikoncentravusios net ir tuomet, jei joms šios rungtynės jau nieko nebereiškia. Labai tikiuosi, kad mes būsime labiau susitelkusios į visą žaidimą ir taktiką, ką yra sukūrę treneriai. Padarysime viską, ką galime, kad laimėtume“, – pokalbį baigia ji.

Po šių Lietuvos rungtynių, žiūrovai TV6 kanalu kviečiami stebėti ir kitas Europos moterų krepšinio čempionato kovas.

17.30 val. Prancūzija susitiks su Ispanija, o nuo 20.30 val. laukia Italijos ir Belgijos kova.

LIETUVA - ČEKIJA – jau šiandien, penktadienį, 11.45 val. per TV6!

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų