Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

Justas Lasickas papildė Kroatijos čempionų gretas (1)

2025-06-25 16:39
Justas Lasickas | Klubo nuotr.

Justas Lasickas | Klubo nuotr.

Justas Lasickas – naujasis HNK „Rijeka“ žaidėjas. Dinamiškas krašto gynėjas pasirašė trejų metų trukmės sutartį ir artėjančiame sezone vilkės Kroatijos čempionų marškinėlius. Priminsime, kad Rijekos miesto klubas praėjusiame sezone vos antrą kartą klubo istorijoje tapo Kroatijos čempionais (pirmą kartą - 2016/17 m.) ir nukarūnavo legendinį Zagrebo „Dinamo“ klubą.

J. Lasickas į Rijeką atvyksta iš Liublianos „Olimpija“ klubo, kuriame per pastaruosius tris sezonus buvo vienas svarbiausių Slovėnijos komandos žaidėjų. Už „Olimpiją“ jis sužaidė iš viso 107 rungtynes, pelnė penkis įvarčius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus. Per laiką Slovėnijoje 27-erių metų lietuvis iškovojo du šalies čempionų titulus ir vieną Slovėnijos taurę.

Žinomas dėl savo kovingumo, Justas Lasickas dažniausiai rungtyniauja dešiniojo krašto gynėjo pozicijoje, tačiau taip pat puikiai jaučiasi ir kairėje gynybos pusėje. Jo universalumas ir patirtis bus svarbus pastiprinimas „Rijeka“ komandai tiek vietiniame čempionate, tiek Europos turnyruose.

Per savo karjerą Justas Lasickas taip pat atstovavo Lietuvos „Žalgirio“ klubui, su kuriuo tris kartus tapo šalies čempionu ir kartą iškovojo taurę. Jis yra žaidęs ir Lenkijos klube „Jagiellonia“, taip pat Serbijos klubuose „Zemun“ ir „Voždovac“.

Nors praėjusiame sezone „Rijeka“ sirgaliai jį prisimena kaip varžovą – jis buvo „Olimpijos“ dalis, kai ši eliminavo „Rijeka“ iš UEFA Konferencijų lygos atkrintamajame etape – Lasickas dabar su dideliu entuziazmu atvyksta į Kroatiją, turėdamas aiškų tikslą: padėti „Rijeka“ komandai siekti aukštų tikslų.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų