Antonio Conte: „Kartą „Chelsea“ gretose sutikau su žaidėjų reikalavimu ir vos nebuvau atleistas“

Antonio Conte | Scanpix nuotr.
Antonio Conte atvirai papasakojo apie riziką, kai klausydami žaidėjų, treneriai kartais netenka savo darbo.
Prisimindamas laikus „Chelsea“ klube jis papasakojo istoriją, kai paklausė savo futbolininkų. Tuomet Johnas Terry paprašė padaryti treniruotes ne tokias intensyvias, o treneris su tuo sutiko.
„Kartą „Chelsea“ kapitonas paprašė sulėtinti treniruočių tempą. Aš sutikau, daugiausia iš pagarbos jų kultūrai. Bet tuomet pralaimėjome dvi rungtynes iš eilės ir rizikavau būti atleistas. Nuo tada supratau, kad jei turiu mirti dėl priimtų sprendimų, turiu tai daryti savo keliu.“
A. Conte neslepia – ši patirtis tapo lūžio tašku jo karjeroje.
„Kartais treneriai jaučia poreikį prisitaikyti prie žaidėjų ar klubo kultūros, tačiau tai gali kainuoti rezultatus ir net karjerą. Aš išmokau, kad svarbiausia – tikėti savo vizija ir nebijoti priimti sunkių sprendimų, – pabrėžė italas. – Jei turiu žlugti, noriu žlugti dėl savo pasirinkimų, o ne dėl kompromisų.“
Londono „Chelsea“ klube Antonio Conte išdirbo du metus. Dabar jis vadovauja „Napoli“ komandai, su kuria triumfavo „Serie A“ pirmenybėse.
FIFA pasaulio klubų taurės atrinktas rungtynes kasdien, 21:50 stebėkite per TV3, o visas jas parodys Go3.