C.Immobile pareiškė, kad jis taps Dortmundo klubo nariu | Reuters/Scanpix nuotr.

C.Immobile pareiškė, kad jis taps Dortmundo klubo nariu | Reuters/Scanpix nuotr.

Gerą sezoną Italijos „Torino“ klube turėjęs puolėjas Ciro Immobile karjerą tęs Vokietijoje. Tai futbolininkas atskleidė po draugiškų rungtynių su Airija.

24 metų italas pareiškė, kad jis sutiko su Dortmundo „Borussia“ komandos pasiūlymu, todėl nuo šiol tai bus nauja jo karjeros stotelė. Dabar žaidėjas laukia tik vieno – vokiečių pusės pateiktos sutarties ir galimybės ant jos suraityti parašą.

„Viskas atlikta. Tai jums sakiau jau anksčiau. Dabar laukiu tik dienos, kada galėsiu padėti parašą ant sutarties“, – po lygiosiomis pasibaigusių rungtynių su Airijos rinktine sakė italas.

Tiesa, futbolininkas neslėpė užuojautos Riccardo Montolivo, kuris mače su airiais susilaužė koją ir dėl to bus priverstas praleisto artėjantį pasaulio čempionatą.

„Mačas su airiais buvo draugiškos rungtynės. Mes užjaučiame R.Montolivo. Mes žinome, kaip stipriai jis norėjo būti su mumis. Tikimės, kad jis greitai pasveiks“.

„Aš buvau patenkintas sulaukęs debiuto puolėjo rolėje. Mūsų kojos buvo sunkios, bet mes dirbame labai sunkiai“, – teigė C.Immobile.

Neseniai pasibaigusiame klubinio futbolo sezone C.Immobile sužaidė 34 rungtynes ir per jas įmušė net 22 įvarčius. Futbolininkas taip pat atliko tris rezultatyvius perdavimus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų