Federico Macheda | AP/Scanpix nuotr.

Federico Macheda | AP/Scanpix nuotr.

„Cardiff City“ komanda oficialiai pranešė, kad iš „Manchester United“ klubo gretų įsigijo dar vieną futbolininką, šį kartą puolėją Federico Machedą.

Iš „raudonųjų velnių“ vadovybės nesulaukęs pasiūlymo pratęsti sutartį, italas kaip laisvasis agentas sutiko persikelti į „Manchester United“ legendos Ole Gunnaro Solskjaero vadovaujamą komandą. Prie „mėlynųjų paukščių“ 22 metų puolėjas prisijungs liepos 1 dieną.

F.Machedos vardas išgarsėjo, kuomet būdamas vos 17 metų jis pasirodė po keitimo Anglijos „Premier“ lygos varžybose prieš Birmingemo „Aston Villa“ ekipą bei sugebėjo pelnyti pergalingą įvartį.

Nepaisant gražios karjeros pradžios, italui įsitvirtinti „raudonųjų velnių“ gretose nepavyko ir jis buvo nuomojamas įvairioms komandoms. Būnant svetur F.Machedai nepavyko sužavėti „Premier“ lygos gigantų ir jis dabar tapo „Cardiff City“ klubo nariu bei tuo labai džiaugiasi.

„Tai man yra didelė galimybė ir už tai turiu padėkoti Ole Gunnarui Soslskjaerui. Labai nekantrauju pradėti naują sezoną šioje ekipoje. Tai yra naujas mano karjeros etapas ir aš laukiu, kuomet galėsiu jį pradėti“, – savo džiaugsmu dalinosi italas.

„Žinant O.Solskjaerą, jis norės kuo greičiau sugrįžti į „Premier“ lygą ir jo nauji pirkiniai tą puikiai parodo. Aš esu čia dėl tos pačios priežasties. Jaučiu, kad čia yra labai gera komanda. Jeigu sunkiai dirbsime ir turėsime puikų sezoną, mums pavyks grįžti į ten kur buvome“, – užbaigė F.Macheda.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EURO 2020