„Sportas visiems“ festivalyje bus paminėtas Baltijos kelio jubiliejus ir siekiama Gineso rekordo

2014.05.28 09:19
Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Šį savaitgalį Palanga taps sporto mėgėjų sostine – čia jau 21-ąjį kartą vyks sporto festivalis „Sportas visiems“. Į daugiau nei penkis tūkstančius sporto entuziastų ir antra tiek smalsuolių sutraukiantį renginį kviečia festivalio organizatoriai - Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ – ir tikina, kad šį savaitgalį kurorte netrūks šurmulio, šypsenų bei azarto.

Festivalis prasidės penktadienį tradicine dalyvių eisena iš Jūratės ir Kąstyčio skvero į Palangos miesto stadioną, kuriame vyks oficialus festivalio atidarymas. Šeštadienį festivalio programa skirta paminėti Baltijos kelio 25-erių metų sukaktį simboliškai sustodami į vieną eilę ir šokdami – taip jie sieks ilgiausios pasaulyje šokančios linijos Gineso rekordo. Organizatoriai prognozuoja, kad Palangoje šoks per 3000 šokėjų ir visiems kartu pavyks pagerinti amerikiečių 2012 m. pasiektą rekordą, kai į vieną eilę šokiui išsirikiavo 2569 šokėjai. Gineso rekordo siekiančių šokėjų eilė šeštadienį 18 val. nusitęs per visą J.Basanavičiaus gatvę link Jūratės ir Kąstyčio skvero bei išsirikiuos per visą jūros tiltą. Stebintys rekordą smalsuoliai galės išvysti ne tik Gineso rekordo siekiančių šokėjų pasirodymą, bet ir didžiulės, net 300 metrų ilgio Lietuvos trispalvės kelionę šokėjų rankomis Basanavičiaus gatve nuo Vytauto g., jūros tilto link.

Algis Vasiliauskas, Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ prezidentas, kviečia atvykti į Palangą ir savaitgalį praleisti aktyviai: „Kviečiame vasarą pradėti sportiškai ir gegužės 30 – birželio 1 d., atvykus į Palangą, rinktis ne gulėjimą ant paplūdimio smėlio, o aktyvias festivalio pramogas, kurios skirtos kiekvienam, nepriklausomai nuo fizinio pasirengimo. Džiaugiamės, kad tris dienas truksiančioje sporto šventėje dalyvaus sporto mėgėjai ne tik iš Lietuvos, laukiame svečių iš Latvijos ir Estijos, kurie jau pareiškė norą dalyvauti festivalyje.”

Labiausiai turistų lankomose Palangos vietose – J. Basanavičiaus gatvėje, Jūratės ir Kastyčio skvere, miesto stadione, paplūdimyje – viena kitą keis įvairios sporto rungtys, kurių šiemet tradiciškai per 50. Sporto mėgėjai ir Palangos miesto svečiai savo jėgas galės išbandyti žaisdami gatvės krepšinį, paplūdimio tinklinį, futbolą,paplūdimio regbį, paplūdimio tenisą riedutininkų, bėgimo, smiginio, rankų lenkimo varžybose, stebėti konkursą „Džiaugsmo gimnastika“, šokėjų pasirodymus. Naujovė šiemet - pirmąkart paplūdimyje vyks – speed badmintono varžybos.

Koks sportas be mankštos - festivalio dalyviai turės išskirtinę galimybę išvysti ir mankštintis kartu su moksleivių konkurso „Mano klasės mankšta“ nugalėtojais, kurie mankštinosi ir laimėjo kelionę į Palangą visai klasei.

Jūratės ir Kastyčio skvere visą savaitgalį irgi netrūks šurmulio.Penktadienį pagrindinėje festivalio scenoje, Jūratės ir Kąstyčio skvere, vyks šokėjų pasirodymai ir repeticijos, šokiai po atviru dangumi su DJ. Konstantinu, o šeštadienio vakarą koncertuos D. Zvonkaus vadovaujamas Telšių Smaragdinis choras.

Festivalį „Sportas visiems“ organizuoja Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ – tai 1991 metais įkurta visuomeninė organizacija, savanoriškais pagrindais vienijanti Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijoje įregistruotas respublikines visuomenines kūno kultūros, sporto ir turizmo organizacijas, plėtojančias sveikatą stiprinančią kūno kultūrą ir mėgėjų sportą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų