Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. 10-14 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
Pasibaigęs. 10-15 18:30
KMT
Juventus
97
Jonava
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
KMT
Šiauliai
89
Gargždai
83
Pasibaigęs. 10-15 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
94
Ratiopharm
98
Pasibaigęs. 10-15 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
92
Rytas
83
Pasibaigęs. 10-15 21:00
Europos taurė
Venezia
89
Neptūnas
69
Pasibaigęs. 10-16 20:00
Eurolyga
Žalgiris
78
EA7 Emporio Armani
89
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-
10-30, 19:00
KMT
Gargždai
-
Jonava
-

Įspūdį apie E.Stanionį susidaręs pasaulio čempionas: „Bokse staigmenų niekada netrūksta. Ennisas negali užmigti ant laurų“

2025-03-13 23:22
Brianas Normanas | „Stop“ kadras

Brianas Normanas | „Stop“ kadras

 WBA pusvidutinio svorio kategorijos čempionas lietuvis Eimantas Stanionis (15-0, 9 nokautai) balandžio 12-ą dieną Atlantik Sityje (Naujojo Džersio valstija, JAV) stos į didžiausią dvikovą Lietuvos bokso istorijoje, kai dėl trijų pasaulio čempiono diržų (WBA, IBF ir „The Ring“) susikaus su dabartiniu IBF čempionu Jaronu „Bootsu“ Ennisu (33-0, 29 nokautai).

Neseniai apie būsimą kovą pasisakė WBO pasaulio čempiono diržą turintis Brianas Normanas. Jis yra vadinamas vienu iš kandidatų tapti kitu J.Enniso ir E.Stanionio kovos laimėtojo varžovų.

„Negaliu nieko prognozuoti, nes nesu matęs pilnų Stanionio kovų, tik tam tikrus trumpus vaizdo klipus. Apskritai, retai žiūriu šių laikų bokso kovas. Visgi, žinau, kad Stanionis yra labai kietas kovotojas.

Mačiau, kad daug kas prognozuoja Enniso pergalę. Suprantu tai, tačiau noriu visiems priminti, kad Ennisui užmigti ant laurų ir nuvertinti Stanionio negalima. Ne veltui jis tapo čempionu, o šiame sporte staigmenų tikrai netrūksta“, - „Fight Hype“ sakė B.Normanas.

B.Normanas, kuriam yra tekę sparinguoti su J.Ennisu, nusišypsojo, kai buvo paklaustas apie „Bootso“ kovos stiliaus spragas: „Kiekvienas varžovas, kuris stoja į kovą prieš mane, turi vieną spragą. Ta spraga yra tai, kad kitame ringo kampe stoviu aš“.

Tiesa, jei B.Normanas nori ateityje „suvienyti“ diržus, jam visų pirma reikia apginti savo titulą kovo 29 d., kai jis susitiks su Derriecku Cuevasu.

Pats J.Ennisas šiuo metu intensyviai pluša treniruočių stovykloje. Amerikietis sparingavo su buvusiu pasaulio čempionu Shawnu Porteriu. Pastarąjį po sparingų pagyrė vienas iš J.Enniso trenerių – Gregas Hackettas.

J.Enniso stovykloje yra ir buvęs IBO vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas kartvelas Aleksandras Churcidze. Prieš porą metų iš kalėjimo išleistas veteranas tikina, kad net ir būdamas 45-erių, dar svajoja kautis dėl pasaulio čempiono diržo, tačiau aiškina, kad daugelis potencialių varžovų bijo kautis su juo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų