Po atkaklios kovos pralaimėjus Vilniaus "Lietuvos rytui" Donatas Motiejūnas pažėrė kritikos ir teisėjų darbui, tačiau džiaugėsi komandos pasirodymu ir kova iki pat galo bei teigė, jog jam dar yra daug kur tobulėti.

"Varžybos mums nebuvo lengvos, žaidėme išvykoje. Buvo ir gerų, ir blogų momentų, tiek asmeniškai, tiek komandai. Džiaugiuosi, kad nepasidavėme ir kovojome iki galo", - sakė svečių iš Lenkijos lyderis.

Paprašytas įvertinti savo dvikovą prieš Joną Valančiūną, D.Motiejūnas šios akistatos per daug nesureikšmino. "Per daug nesigalinėjome, žinoma, visada įdomu pasižaisti. Turbūt visa Lietuva laukė, kuomet mūsų komandos susitiks. Žaidėme skirtingose pozicijose, tad praktiškai nesusitikome aikštelėje. Ažiotažas man netrukdė, pirmoje pusėje sužaidžiau vienas prasčiausių savo rungtynių, vadinasi, reikia tobulėti, kažką keisti."

- Ar pastebėjote kokių skirtumų nuo praėjusių rungtynių?

- Pastebėjome, trys žaidėjai lakstė šonuose, labai gerai dirbo, man iš tikrųjų gaila buvo mūsų. Gaila, kai mus antras varžybas į vieną pusę "suvarė". Keturi - penki švilpukai buvo į vieną pusę, buvo blogai.

- Ar sekate NBA sezoną?

- Savo sezoną turiu stebėti, yra čia ką veikti. Aišku, pasižiūriu rezultatus, bet reikia ilsėtis naktimis, o ne varžybas žiūrėti.

- Ar buvo sunkiau žaisti čia, Lietuvoje?

- Visiems pasakiau, kad "Lietuvos rytas" visada žaidžia fiziškai stipresnį žaidimą nei visi. Mes tikrai atsakėme smūgiais į smūgius, bet teisėjai tai traktavo skirtingai. Man pikta, kai žmogus eina į kontaktą ir kažkuriam į vieną pusę švilpia pražangą. Nemėgstu apie teisėjus kalbėti, bet šiandien tikrai buvo labai įdomių švilpukų.

- Minėjai, jog reikia pasimokyti iš šių rungtynių. Kokia pamoka būtų tau pačiam?

- Visur galima pasimokyti, neradau vietos aikštelėje, iš to reikia ir mokytis.

- Ar bendrauji su Kęstučiu Kemzūra apie atstovavimą Lietuvos rinktinei?

- Šnekėjome, dar nieko konkrečiai nėra nuspręsta. Dar neprasidėjo nei Lenkijos taurė, tad nieko dar negaliu pasakyti. Per daug pastabų treneris nedavė, yra kitas, kuris jų duoda pakankamai.

 

Ervinas Spūdys, Romanas Buršteinas, Krepsinis.net

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų