Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Šiauliai
2
Rytoj, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Džiugas
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-
07-26, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-

Lietuviai žaidė Anglijoje ir Italijoje, o Slovėnijoje ir Lenkijoje liko ant suolo kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2024-12-07 23:03
Tomas Kalinauskas | Organizatorių nuotr.

Tomas Kalinauskas | Organizatorių nuotr.

Trečioje Anglijos lygoje „League One“ lietuvis Tomas Kalinauskas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujamas „Burton Albion“ klubas namuose 0:1 nusileido „Wrexham“ klubui.

Italijos „Serie C“ lygoje šeštadienį Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, 75 minutę buvo įspėtas geltona kortele, o jo ginamas „Rimini“ klubas namuose 5:1 įveikė „Pontedera“ klubo žaidėjus.

Kitose Italijos „Serie C“ lygos rungtynėse vartininkas Titas Krapikas praleido tris įvarčius, o jo ginamas „Messina“ klubas namuose 0:3 pralaimėjo „Foggia“ klubui.

Slovėnijos pirmenybėse krašto gynėjas Justas Lasickas liko ant Liublianos „Olimpija“ klubo suolo, o jo ekipa išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Bravo“ klubu.

Dominykas Barauskas liko ant Lenčnos „Gornik“ klubo suolo, o jo ekipa Lenkijos antroje lygoje 3:0 įveikė Žešuvo „Stal“ klubą..

Kroatijos pirmenybėse šeštadienį Rokas Pukštas žaidė 77 minutes, o jo ginamas Splito „Hajduk“ klubas svečiuose netikėtai 0:1 pralaimėjo „Gorica“ klubui ir taip patyrė vos antrąjį sezono pralaimėjimą.

Šveicarijos moterų lygoje lietuvė Rimantė Jonušaitė žaidė nuo 64 minutės, o lietuvės klubas Ženevos „Servette“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Aarau“ klubo merginas.

Sporto direktoriaus Karolio Skinkio klubas Keralos „Blasters“ Indijos Super lygoje 2:4 pralaimėjo „Bengaluru“ ekipai.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų