Pasibaigęs. 11-22 04:30
NBA
Rockets
109
Nuggets
112
Pasibaigęs. 11-22 14:00
A Lyga - Final
Riteriai
2
Neptunas
1
Pasibaigęs. 11-22 16:50
LKL
Jonava
71
Rytas
105
Pasibaigęs. 11-22 19:10
LKL
Šiauliai
83
Gargždai
94
Pasibaigęs. 11-23 03:00
NBA
Bulls
121
Wizards
120
Pasibaigęs. 11-23 05:00
NBA
Nuggets
123
Kings
128
Pasibaigęs. 11-23 16:50
LKL
Lietkabelis
77
Žalgiris
81
Pasibaigęs. 11-23 19:10
LKL
Nevėžis
79
Juventus
96
Pasibaigęs. Šiandien 03:00
NBA
Grizzlies
115
Nuggets
125
Pasibaigęs. Šiandien 03:00
NBA
Pelicans
143
Bulls
130
GYVAI. IV kėlinys, 1 min.
NBA
Kings
77
Timberwolves
84
Šiandien, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Baskonia
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Borussia
-
Villarreal
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Chelsea
-
Barcelona
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Bayer
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Tottenham
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Arsenal
-
Bayern
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
PSV
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
-
Inter
-
11-27, 05:00
NBA
Kings
-
Suns
-
11-29, 02:30
NBA
Hornets
-
Bulls
-
11-29, 04:30
NBA
Jazz
-
Kings
-
11-29, 04:30
NBA
Nuggets
-
Spurs
-
11-30, 02:30
NBA
Pacers
-
Bulls
-
11-30, 04:00
NBA
Suns
-
Nuggets
-
12-01, 04:00
NBA
Kings
-
Grizzlies
-
12-02, 02:30
NBA
Magic
-
Bulls
-
12-02, 04:00
NBA
Nuggets
-
Mavericks
-
12-03, 18:30
KMT
Juventus
-
Nevėžis
-
12-04, 02:00
NBA
Pacers
-
Nuggets
-
12-04, 03:00
NBA
Bulls
-
Nets
-
12-04, 03:00
NBA
Rockets
-
Kings
-
12-04, 18:00
Europos taurė
Bahčešehir
-
Neptūnas
-
12-04, 18:30
KMT
Jonava
-
Gargždai
-
12-04, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Maccabi Tel Aviv
-
12-04, 20:00
Europos taurė
Lietkabelis
-
London Lions
-
12-06, 02:30
NBA
Hawks
-
Nuggets
-
12-06, 03:00
NBA
Bulls
-
Pacers
-
12-06, 16:50
LKL
Rytas
-
Nevėžis
-
12-06, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Šiauliai
-

R.Kurtinaitis: „Kai dirbi visą gyvenimą tą patį darbą, nėra skirtumo, ar tai rinktinė, ar klubas“

2024-11-21 12:57
Rimas Kurtinaitis | „Stop“ kadras

Rimas Kurtinaitis | „Stop“ kadras

 Jau šiandien naujasis Lietuvos vyrų rinktinės treneris Rimas Kurtinaitis debiutuos prie komandos vairo atrankoje į Europos čempionatą prieš Šiaurės Makedoniją.

R.Kurtinaitis išsamiai papasakojo apie pasirengimą artėjančioms rungtynėms, komandos būklę, varžovų analizę bei žaidėjų rolę.

Apie pasiruošimą rungtynėms: „Per tas porą dienų nuveikėme nemažai. Nepasakyčiau, kad persidirbome, bet tą, ką reikėjo, praktiškai padarėme. Kelionė buvo be didelių nesklandumų, viskas kol kas gerai. Džiaugiuosi komandos darbingumu – maloniai nustebino, kaip jie dirba. Pirmosios treniruotės buvo skirtos tam, kad žaidėjai suprastų, ką norime daryti. Pirmadienį tik prasitampėme, nes sekmadienį beveik visi žaidėjai turėjo rungtynes – tai buvo labiau traumų prevencija ir teorinė treniruotė. Kitą dieną jau surengėme pilnavertę treniruotę, per kurią žaidėjai galėjo susipažinti su mūsų filosofija ir pasiruošti rungtynėms. Per tas kelias dienas neblogai padirbėjome“.

Apie varžovus ir jų lyderių netektį: „Žinote, aš labiau susirūpinęs mūsų komanda nei varžovais. Jie turi savo problemų. Aišku, lengviau žaisti, kai jų lyderiai nežaidžia, bet mes negalime atsipalaiduoti. Turime būti susikaupę, nes žinome, ko siekiame. Nesvarbu, ar tie lyderiai bus, ar ne – tai jų reikalas. Mes turime padaryti savo darbą.

Mes turime pakankamai informacijos apie jų žaidimą tiek su lyderiais, tiek be jų. Šį rytą peržiūrėsime video, parodysime žaidėjams, ką turime, ir dar kartą viską aptarsime vakare. Bet iš esmės mums nereikia dairytis į kažką. Mums svarbiausia mūsų aktyvumas, noras, motyvacija ir energija. Jei to užteks 40 minučių, sėkmė turėtų būti mūsų pusėje“.

Apie žaidėjus ir jų indėlį į komandą: „Martyną (Paliukėną, – aut. past.) seku jau kokius porą metų. Mane labai žavi jo stengimasis ir noras laimėti. Šiais laikais tai kartais net svarbiau nei talentas. Jis turi labai gerą gynybą, didelį norą ir energiją. Martynas tikrai pasirodys aikštėje, nes jis tai užsitarnavo. Mes nesirenkame pagal tai, kas senesnis ar jaunesnis – renkamės tuos, kurie juda, kurie duoda rezultatą. Aš net nežinau, kiek jam metų – man svarbiau, kaip jis juda, kaip žaidžia ir ką gali pasiūlyti komandai“.

Apie Luką Lekavičių: „Lukas naudingas tuo, kad jam nesvarbu, ar jis žaidžia penkias minutes, ar dvi minutes, ar iš viso negauna laiko. Atėjęs į aikštę, jis visada duoda energiją ir turi savo braižą. Nėra taip, kad morališkai sugriūtų, jei nesužaidžia vienų rungtynių. Šiuo metu jis puikiai žaidžia ir Eurolygoje, kai gauna progą. Jis visada stabilus ir išlaiko savo lygį, o tai labai vertinu“.

Apie Gytį Masiulį „Gytis paprastai žaisdavo ketvirtoje pozicijoje, tačiau „Ryte“ buvo šiek tiek stumtas į penktąją. Tai mums palengvina rotaciją, taip pat iki galo nežinojome Artūro Gudaičio situacijos. Rinkdamiesi Gytį, buvome įsitikinę, kad šis sprendimas bus teisingas. Šiuo metu jis sėkmingai prisitaiko prie penktos pozicijos ir mes matome, kad šis pasirinkimas duoda vaisių“.

Apie komandos kapitoną: „Kapitoną paprastai paskiriu aš. Man svarbu, kad tai būtų žmogus, kuris turi autoritetą komandoje ir moka žaisti krepšinį. Kapitonas yra pavyzdys visiems – tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Mindaugas Kuzminskas puikiai atitinka šiuos kriterijus. Jis jau seniai rinktinėje, žaidėjai jį gerbia. Nemačiau prasmės nieko keisti – jis moka valdyti komandą, ir viskas čia yra gerai“.

Apie rungtynių areną: „Kalbėjau su FIBA atstovu ir pasakiau, kad mums nereikia ypatingos arenos. Svarbiausia, kad būtų kamuoliai, lankai ir šviesa. Mes čia atvykome ne vertinti areną, o žaisti ir laimėti. Man nėra skirtumo – šilta ar šalta. Kai žaidžiau pats, tokiems dalykams nekreipdavau dėmesio. Prioritetas yra patekti į Europos čempionatą, o visi pašaliniai dalykai mūsų neveikia“.

Apie jausmus prieš pirmąsias rungtynes prie rinktinės vairo: „Aš nelaukiau šanso dirbti rinktinėje. Viskas susiklostė natūraliai. Kai dirbi visą gyvenimą tą patį darbą, nėra skirtumo, ar tai rinktinė, ar klubas. Tavo tikslas – padaryti, kad žaidėjai suprastų tave, išgirstų ir atliktų tai, ką reikia. Papildomo jaudulio nejaučiu – tiesiog dirbu savo darbą“.

Per TV3 stebėkite kiekvienas „Žalgirio“ rungtynes Eurolygoje, o Go3 parodys visas kovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų