Thiago Alcantara Brazilijoje nežais | AP/Scanpix nuotr.

Thiago Alcantara Brazilijoje nežais | AP/Scanpix nuotr.

Kvietimo su Ispanijos rinktine ruoštis artėjančioms planetos pirmenybėms Brazilijoje sulaukęs Miuncheno „Bayern“ komandos saugas Thiago Alcantara yra priverstas jo atsisakyti. Vokietijos čempionai oficialiai pranešė, kad futbolininkui bus atlikta operacija ir jis pasaulio čempionate nežais.

23 metų futbolininkui praėjusį pirmadienį atsinaujino dešiniojo kelio trauma. Kaip paaiškėjo, jam įplyšo raiščiai, todėl bavarai nusprendė savo saugo sveikata nerizikuoti ir jį kuo skubiau operuoti.

„Thiago tai karti piliulė, mes jo tikrai atsiprašome. Berniukas sunkiai dirbo tam, kad sėkmingai reabilituotųsi ir žaistų pasaulio čempionate, kuris vyks jo tėvo gimtinėje. Dabar viskas subliuško“,– kalbėjo „Bayern“ vadovas Karlas-Heinzas Rummenigge.

„Artimiausiomis savaitėmis juo labai rūpinsimės, todėl darysime viską, kad jis kuo geriau pasiruoštų kitam sezonui“.

Kadangi T.Alcantara Ispanijos rinktinės pasiruošime nedalyvaus, jos sąraše liko 29 pavardės, kurios kovos dėl galimybės vasarą žaisti Brazilijoje.

Tačiau dabar viskas yra trenerio Vicente Del Bosque rankose. Gali būti taip, jog specialistas nuspręs į komandą pakviesti kitą futbolininką ir juo spaudoje yra įvardijamas Madrido „Real“ komandos saugas Isco.