Varžybų akimirka | archery.lt nuotr.

Varžybų akimirka | archery.lt nuotr.

Šeštadienį Kaune įvyko miesto šaudymo išlanko pirmenybės, kurios kartu buvo ir Lietuvos taurės etapas.

Olimpinių lankų grupėje varžovams vilčių nepaliko Ignas Morkeliūnas. Jis atrankoje pasiekė vos trečią rezultatą, bet ketvirtfinalyje 6:3 nugalėjo Joną Skačkauską, pusfinalyje 7:1 nugalėjo Lenardą Bernotą ,o finale 6:0 sutriuškino Modestą Šliauterį.

Trečia vieta atiteko L.Bernotui, kuris mažajame finale 6:0 įveikė Gediminą Maksimavičių.

Skriemulinių lankų grupėje nugalėjo favoritas Vladas Šigauskas. Pirmą vietą kvalifikacijoje užėmęs sportininkas ketvirtfinalyje 147:134 nugalėjo Alvydą Urbaną, pusfinalyje 146:137Ingą Kizeliauskaitę, o finale 145:138 įrodė pranašumą prieš Tomą Liekį.

Trečioji vieta atiteko I.Kizeliauskaitei, mažajame finale 140:133 įveikusiai Mantą Masiulį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

11-17 „Juventus“ 17:20 „Skycop“
11-18 „Žalgiris“ 17:00 „Šiauliai“
11-18 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“
11-18 „Lietkabelis“ 17:20 „Pieno žvaigždės“
11-18 „Nevėžis“ 18:15 „Dzūkija“

Eurolyga 2018/2019

11-15 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Milano „AX Armani Exchange“
11-15 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Vitorijos „Baskonia“
11-15 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Stambulo „Fenerbahce“
11-15 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Maskvos CSKA
11-15 Madrido „Real“ 22:00 Maskvos srities „Chimki“
11-16 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Atėnų Panathinaikos
11-16 Kauno „Žalgiris“ 20:00 „Barcelona“
11-16 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Tel Avivo „Maccabi“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 11-24 Watford 17 : 00 Liverpool
Šeš 11-24 West Ham United 17 : 00 Manchester City
Šeš 11-24 Brighton & Hov… 17 : 00 Leicester City
Šeš 11-24 Manchester United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 11-24 Fulham 17 : 00 Southampton
Šeš 11-24 Everton 17 : 00 Cardiff City
Šeš 11-24 Tottenham Hotspur 19 : 30 Chelsea
Sek 11-25 AFC Bournemouth 15 : 30 Arsenal
Sek 11-25 Wolverhampton … 18 : 00 Huddersfield Town
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

11-21 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
11-22 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
11-29 „Energija“ 20:00 „Hockey Punks“
12-01 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Geležinis vilkas“
12-04 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141