Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Džiugas
2
Riteriai
1
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
07-04, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

D.White'as: „F.Ngannou neuždirbo daugiau bokse, nei būtų uždirbęs UFC“ (1)

2024-10-02 08:34
Dana White'as | „Stop“ kadras

Dana White'as | „Stop“ kadras

 UFC prezidentas Dana White'as sukritikavo kalbas dėl to, jog buvęs UFC sunkiasvorių čempioinas Francis Ngannou uždirbo daugiau pinigų boksuodamasis nei būtų gavęs likdamas UFC.

F.Ngannou sukėlė kalbas po savo sprendimo palikti UFC ir pereiti į PFL, siekdamas kovoti bokse ir uždirbti dar daugiau pinigų, tačiau D.White'as teigia, kad tokie teiginiai yra mitas.

Viename iš interviu D.White'as sakė, kad bokso pasaulyje nėra tiek daug pinigų.

„Tai nėra tiesa. Visas šitas viešai skelbiamas mėšlas, kuriuo žmonės tiki, yra tiesiog netiesa. Bokso pasaulyje nėra tiek daug pinigų, kaip visi mano. Žmonės galvoja: „O, eime į boksą, ten dideli pinigai“. Bet realybė visai kitokia“.

D.White'as pabrėžė, kad net turtingi investuotojai, tokie kaip Saudo Arabijos trilijonieriai, kurie remia didžiąsias bokso kovas, ilgainiui pavargsta nuo tokio finansinio modelio.

„Boksas neveikia. Tam, kad tokios kovos įvyktų, reikia Saudo Arabijos trilijonieriaus. Ir net tokiems žmonėms galų gale atsibosta tas visas mėšlas“, – sakė D.White‘as.

D.White'as taip pat paneigė žiniasklaidos pranešimus apie tai, kad F.Ngannou bokso kovose su Tysonu Fury ir Anthony Joshua uždirbo apie 30 milijonų dolerių, o UFC jam siūlė tik 8 milijonus už kovą su Jonu Jonesu.

„Aš žinau tikruosius skaičius, – sakė D.White'as. „UFC pasiūlė daugiau pinigų, nei jis gavo bokse. Tai yra faktas, nes aš žinau tikrus skaičius“.

D.White'as pabrėžė, kad UFC platforma kovotojams suteikia ne tik finansinę naudą, bet ir ilgalaikį pripažinimą bei populiarumą.

„Visi, kurie bando eiti į boksą, galiausiai praranda pinigus. UFC siūlo daugiau galimybių nei tik trumpalaikę finansinę naudą. Mūsų modelis veikia ilgalaikėje perspektyvoje“, – kalbėjo D.White‘as.

Dabar F.Ngannou ruošiasi savo ilgai lauktam sugrįžimui į MMA, kai spalio 19 d. Rijade susitiks su PFL sunkiasvorių čempionu Renanu Ferreira.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų