Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Pasibaigęs. 07-11 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Šiauliai
2
Pasibaigęs. Vakar 18:25
A Lyga
Džiugas
0
Banga
0
Pasibaigęs. Šiandien 20:00
A Lyga
Dainava
0
Panevėžys
3
07-19, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Džiugas
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-
07-26, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-
07-27, 16:45
A Lyga
Sūduva
-
Džiugas
-
07-28, 19:00
A Lyga
Šiauliai
-
Kauno Žalgiris
-
07-28, 19:30
A Lyga
Panevėžys
-
Banga
-
07-28, 20:00
A Lyga
Hegelmann
-
Riteriai
-

Ir toliau neklysta: 4 įvarčius pelniusi „Barcelona“ sutriuškino „Gironą“ VIDEO

2024-09-15 19:15
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Barcelonos“ komanda Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 4:1 sutriuškino „Girona“ futbolininkus.

Lamine Yamalis sužaidus pusvalandį pasinaudojo grubia varžovo klaida ir pasiuntęs kamuolį į vartus išvedė „Barceloną“ į priekį 1:0. Jaunasis talentas netrukus antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0. Teisėjas pirmojo kėlinio pabaigoje iš pradžių skyrė „Gironai“ vienuolikos metrų baudinį dėl Inigo Martinezo žaidimo ranka. Visgi po VAR peržiūros šis sprendimas buvo atšauktas. 

Dani Olmo ir Pedri antrajame kėlinyje pridėjo po įvartį ir rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 4:0. Cristhianas Stuani 80-ąją minutę pridėjo įvartį ir šiek tiek sušvelnino rezultatą 1:4. Ferranas Torresas rungtynių pabaigoje buvo nubaustas raudona kortele ir „Barcelona“ liko žaisti likusį laiką dešimtyje.

L.Yamalis pelnė savo pirmą dublį išvykos rungtynėse atstovaudamas „BArcelonai“ būdamas 17 metų ir 64 dienų amžiaus.

Nei vienas „La Liga“ rungtyniaujantis žaidėjas paskutiniame trečdalyje nėra įgijęs daugiau kamuolio kontrolės nei L.Yamalis 2024 m. (20).

D.Olmo tapo trečiuoju „Barcelonos“ žaidėju šiame amžiuje , pasižymėjusiu pirmose trejose „La Liga“ pirmenybių rungtynėse.

„Barcelona“ po 5 sužaistų rungtynių turi surinkusi 15 taškų ir užtikrintai rikiuojasi pirmoje „La Liga“ pirmenybių turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Girona“ su 7 taškais žengia septinta.


Tvarkaraštis:

Turnyrinė lentelė:

# Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų