Pasibaigęs. 10-08 18:30
KMT
Nevėžis
72
Gargždai
94
Pasibaigęs. 10-08 20:00
Europos taurė
Chemnitz
86
Lietkabelis
67
Pasibaigęs. 10-09 18:30
KMT
Jonava
88
Šiauliai
80
Pasibaigęs. 10-10 21:30
Eurolyga
Bayern
70
Žalgiris
98
Pasibaigęs. 10-11 16:50
LKL
Lietkabelis
89
Rytas
84
Pasibaigęs. 10-11 19:10
LKL
Neptūnas
102
Gargždai
74
Pasibaigęs. 10-12 16:50
LKL
Juventus
86
Šiauliai
73
Pasibaigęs. 10-12 19:10
LKL
Jonava
86
Nevėžis
82
Pasibaigęs. Vakar 21:00
Eurolyga
Crvena zvezda
88
Žalgiris
79
GYVAI. I kėlinys, 7 min.
KMT
Juventus
8
Jonava
21
Šiandien, 19:00
Europos taurė
Lietkabelis
-
Ratiopharm
-
Šiandien, 19:00
KMT
Šiauliai
-
Gargždai
-
Šiandien, 19:30
Čempionų lyga
MLP Academics Heidelberg
-
Rytas
-
Šiandien, 21:00
Europos taurė
Venezia
-
Neptūnas
-
Rytoj, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
EA7 Emporio Armani
-
10-22, 18:30
KMT
Juventus
-
Šiauliai
-
10-23, 18:30
KMT
Jonava
-
Nevėžis
-
10-29, 18:30
KMT
Nevėžis
-
Juventus
-

R.Breu įvertino U-19 rinktinės stovyklą: „Matome progresą, ypatingai – mentaliteto prasme“

2024-09-12 16:42
Reinholdas Breu | lff.lt nuotr.

Reinholdas Breu | lff.lt nuotr.

Lietuvos vaikinų U19 rinktinė praėjusią savaitę sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Armėnijos futbolininkais.

Pirmame mače lietuviai pasižymėjo pirmieji, tačiau vėliau praleido dukart ir nusileido oponentams 1:2, kitame mače pirmi mušė armėnai, bet lietuviams rezultatą išlyginti pavyko ir mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Beje, įdomu tai, kad pirmo susitikimo pabaigoje lietuviai galėjo rezultatą išlyginti, tačiau realizuoti 11 metrų baudinio nepavyko ir teko pripažinti pralaimėjimą.

Po stovyklos savo mintimis apie ją pasidalino vaikinų rinktinės treneris Reinholdas Breu.

„Pasirengimo stovyklai metu turėjome nesklandumų, nes turėjome verstis be keleto pagrindinės sudėties žaidėjų. „West Ham“ atstovaujantis Airidas Golumbeckis neatvyko, nes gavo kvietimą atstovauti Anglijos jaunimo rinktinei, Nedas Garbaliauskas ir Jonas Usavičius dar kurį laiką negalės žaisti dėl traumų, tiesa, spalį sugrįš kiti dabar nebuvę žaidėjai – Regnaras Krot, Ąžuolas Indriulis ir Matias Pastori.

Ši stovykla naudinga buvo tuo, nes pamatėme, kurie žaidėjai, reikalui esant, gali pakeisti pagrindinius mūsų futbolininkus“, – dėstė treneris.

Jis taip pat akcentavo dalykus, kurie jam paliko pozityviausią įspūdį.

„Artimiausia rinktinės pamaina paliko gerą įspūdį, ypatingai jaunesni, U18 žaidėjai. Šią pamatytą patirtį naudosime kitoje stovykloje ir dėsime dar vieną žingsnį į priekį mūsų tobulėjime. Labai svarbu, kad futbolininkai, kurie turi profesionalius kontraktus su klubais užsienyje, padėtų mums vėl tapti konkurencingais“, – kalbėjo R. Breu.

Kalbėdamas apie pirmas rungtynes, strategas akcentavo, kad ten buvo padarytos grubios klaidos, kurios ir nulėmė nesėkmę.

„Mums pavyko neblogai įgyvendinti sau išsikeltus uždavinius. Taip, kai kuriose rungtynių stadijose nebuvome labai geri ir atskirose situacijose turime elgtis ramiau ir užtikrinčiau, bet dėl to mūsų futbolininkų tikrai nekaltinu.

Kai kurie mūsų žaidėjai neišnaudojo puikių galimybių, tad rezultatas tikrai galėjo būti geresnis“, – mintimis dalinosi vokietis.

Antrame mače, kur lietuviai turėjo naikinti deficitą, treneris įžvelgė ir dar daugiau pozityvių dalykų.

„Pasiekėme nemažą progresą, ypatingai – mentaliteto prasme. Mūsų žaidėjai iš užsienio klubų jau žino, ko mes iš jų tikimės ir kad pasitikime jais, tad dabar situacijos, kai tenka vytis varžovus, nesuteikia neigiamų minčių.

Žinome, ką galime padaryti ir ką norime. Svarbu turėti aiškią žaidimo idėją ir reikalauti tinkamo elgesio. Skiriame žaidėjams konkrečias užduotis ir jie jaučiasi teigiamai jas įgyvendindami“, – aiškino treneris.

Lapkričio mėnesį Lietuvos rinktinės laukia Europos čempionato atrankos turnyras, kur reikės žaisti su Anglijos, Belgijos ir Bulgarijos komandomis.

Trenerio teigimu, šiuo metu rinktinė tam turnyrui pilnai pasiruošusi dar nėra, tačiau spalį vyks dar viena stovykla, kurios metu bus žaidžiamos kontrolinės rungtynės su Sakartvelu.

„Šiuo metu dar nesame pilnai pasiruošę atrankai lapkričio mėnesį, mums dar reikalingas langas spalį, kai žaisime su kartvelais. Dar reikia susidaryti įspūdį apie tam tikras pozicijas, bet, iš esmės, žinome, kurie mūsų žaidėjai gali rungtyniauti tarptautiniame lygmenyje ir kam dar reikia šiek tiek daugiau laiko“, – užbaigė specialistas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų