„Kauno Žalgiris“ žengė į LFF taurės pusfinalį

„Kauno Žalgiris“ | zalgiris.lt nuotr.
„Kauno Žalgirio“ futbolininkai LFF taurėje antrus metus iš eilės žengė į turnyro pusfinalį. Sauliaus Širmelio komanda ketvirtfinalyje rezultatu 3:1 (0:0) įveikė FA „Šiaulius“.
Pirmojo kėlinio metu svečiai kiek ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau realių galimybių nesusikūrė, o varžovų vartams grėsmę dažniau kėlė žalgiriečiai. Tiesa, pliaupiant lietui, į pertrauką komandos išėjo esant lygiam rezultatui 0:0.
Po pertraukos iniciatyvą jau perėmė „Kauno Žalgiris“, o sužaidus pusę kėlinio pasipylė ir įvarčiai.
Iš pradžių dėkingai atšokusį kamuolį susitvarkė ir stipriu smūgiu į vartus pasiuntė Divine’as Naah, o netrukus netikslų komandos draugo smūgį galva pataisė Gratas Sirgėdas – 2:0.
Praėjus vos porai minučių žalgiriečiai grubiai suklydo savo baudos aikštelėje, o paskirtą 11 m. baudinį užtikrintai realizavo „Šiaulių“ legionierius iš Latvijos Davis Ikaunieks – 2:1.
Per likusį laiką „Kauno Žalgiris“ sėkmingai gynėsi ir ieškojo savo galimybių kontratakose, kurios buvo itin pavojingos.
Galiausiai, jau pridėto rungtynių laiko metu, į svečių vartus krito ir trečiasis įvartis. Atšokusį kamuolį susitvarkė ir iš už baudos aikštelės ribų į vartų kampą pasiuntė 19-metis Nidas Vosylius – 3:1.
Priminsime, kad į LFF taurės pusfinalį jau yra patekusios Kauno rajono „Hegelmann“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos. Dėl paskutinės vietos pusfinalyje kitą savaitę tarpusavyje dar žais Telšių „Džiugas“ ir Vilniaus rajono „TransINVEST“.
Nuo birželio 15 dienos atrinktas FIFA pasaulio klubų taurės rungtynes stebėkite per TV3, o visas jas parodys Go3.
Zalgiris