Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Džiugas
2
Riteriai
1
Pasibaigęs. 06-25 19:00
A Lyga
Šiauliai
2
Sūduva
2
Pasibaigęs. 06-27 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
76
Čekija
81
Pasibaigęs. 06-29 11:45
Moterų EuroBasket
Lietuva
87
Turkija
99
Pasibaigęs. 06-29 16:00
A Lyga
Riteriai
0
Dainava
2
Pasibaigęs. 06-29 17:00
A Lyga
Šiauliai
5
Džiugas
0
Pasibaigęs. 06-29 18:25
A Lyga
Panevėžys
2
Žalgiris
4
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Banga
0
Kauno Žalgiris
2
Pasibaigęs. 06-30 19:00
A Lyga
Hegelmann
0
Sūduva
2
07-04, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Banga
-
07-05, 18:00
A Lyga
Riteriai
-
Kauno Žalgiris
-
07-05, 18:00
A Lyga
Hegelmann
-
Šiauliai
-
07-06, 16:45
A Lyga
Dainava
-
Džiugas
-
07-07, 19:00
A Lyga
Panevėžys
-
Sūduva
-
07-11, 19:00
A Lyga
Riteriai
-
Šiauliai
-
07-12, 20:00
A Lyga
Žalgiris
-
Sūduva
-
07-13, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-13, 19:00
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Hegelmann
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-

Skambus čempionų ėjimas – Vilniaus „Šviesos“ rankininkus treniruos G.Cibulskis

2024-08-01 12:42
Gintaras Cibulskis | rankinis.lt nuotr.

Gintaras Cibulskis | rankinis.lt nuotr.

 Lietuvos rankinio lygoje dominuojantis Vilniaus „Šviesos“ klubas turi naują vairininką. Pastaruosius ketverius metus Lietuvos čempione tapusią „Šviesos“ komandą treniruos viena ryškiausių pastarojo meto šalies rankinio asmenybių – Gintaras Cibulskis.

38-ejų metų G. Cibulskis iki šiol treniravo Klaipėdos „Dragūną“, su kuriuo praėjusį sezoną tapo Lietuvos vicečempionu bei iškovojo Lietuvos taurę.

„Gintaras dar yra jaunas treneris ir jame matome didelę perspektyvą. Pokalbiuose dėl bendro darbo labai jautėsi, kad jis gyvena rankiniu, dega noru tobulėti, noru judėti į priekį. Imponuoja ir Gintaro darbas su jaunimu. Turėsime jauninti komandą, nes „Šviesos“ branduolį jau ne pirmą sezoną sudaro patyrę rankininkai. O jaunimui reikia laiko, kad įsibėgėtų ir tinkamai pakeistų lyderius. Gintaras yra labai charizmatiška asmenybė, puikus žmogus, galintis apjungti komandą, kuri tęstų čempioniškas tradicijas“, – sakė VHC „Šviesa“ klubo valdybos pirmininkas Marius Devyžis.

Iki šiol tris sezonus „Šviesos“ vyriausiuoju treneriu dirbo Žygimantas Sinkevičius. Po įspūdingo karjeros etapo Vilniuje ir iškovotų šalies čempionų titulų, Ž. Sinkevičius grįžo į gimtuosius Zarasus, kur siekia suburti aukšto meistriškumo rankinio komandą.

Gintaras Cibulskis | rankinis.lt nuotr.

Gintaras Cibulskis | rankinis.lt nuotr.

Taip pat iš Zarasų kilęs G. Cibulskis buvo ilgametis Lietuvos rinktinės rankininkas. Profesionalo karjerą Kauno „Granito“ komandoje pradėjęs G. Cibulskis yra žaidęs Ispanijos ir Nyderlandų klubuose, o nuo 2016 m. rungtyniavo „Dragūno“ gretose.

Klaipėdoje rankininko karjerą baigęs G. Cibulskis, 2021 m. rugsėjį tapo vyriausiuoju „Dragūno“ treneriu ir su uostamiesčio komanda per tris sezonus Lietuvos rankinio lygoje dukart iškovojo sidabro, kartą bronzos medalius bei dukart laimėjo šalies taurę ir kartą supertaurę.

„Laukia labai įdomus ir neeilinis mano gyvenime iššūkis. Su „Šviesa“ sieksime pratęsti pergalių kelią. Nors didelio spaudimo kol kas nėra, bet čempionų titulas įpareigoja siekti aukščiausių tikslų. Dėkoju „Šviesos“ vadovams už kvietimą. Derybos nebuvo ilgos, nors reikėjo suderinti nemažai reikalų, persikeliant iš pajūrio į sostinę. Labai džiaugiuosi šiuo pasiūlymu ir savo sprendimu, nes jeigu būčiau jo atsisakęs, tikriausiai gailėčiausi visą gyvenimą“, – teigė kitą savaitę į treniruotes „Šviesos“ rankininkus subursiantis ir pasirengimą sezonui su nauja komanda pradėsiantis G. Cibulskis.

„Šviesos“ rankininkai artėjantį sezoną gins čempionų titulą Lietuvos rankinio lygoje, taip pat dalyvaus Baltijos lygoje bei EHF Europos taurės turnyre. Antrajame Europos taurės turnyro etape spalio mėnesį „Šviesa“ susitiks su Estijos vicečempione Rasiku „Mistra“ komanda.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų