„Milan“ futbolininkų džiaugsmas | AP/Scanpix nuotr.

„Milan“ futbolininkų džiaugsmas | AP/Scanpix nuotr.


Sekmadienio vakarą vykusiame Milano miesto derbyje triumfavo „Milan“ ekipa, kuri Italijos „Serie A“ čempionato 36 turo varžybose minimaliu rezultatu 1-0 įveikė „Inter“ vienuolikę.


Per pirmąją pirmojo kėlinio pusę abiejų ekipų žaidimas buvo vangus ir daug progų susikurta nebuvo. Dažniausiai žaidimas vyko aikštės viduryje o į vartus kamuolių spirta buvo mažai.


Antrojoje pirmo kėlinio pusėjė viskas vystėsi maždaug taip pat kaip ir pirmoje, tačiau progą pasižymėti turėjo „Milan“ klubas, kuomet iš toli paleistas Kaka smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų skersinį. Visgi per likusias minutes nepasižymėjo nei viena komanda ir pirmoji varžybų pusė baigėsi nulinėmis lygiosiomis.Antrajame kėlinyje šiek tiek aktyvesni buvo „Milan“ klubo futbolininkai, kurie dažniau stengėsi užpulti savo priešininkus. Jiems tai padaryti pasisekė 65 mačo minutę, kuomet po Mario Balotelli pakelto baudinio įvartį galva pelnė Nigelis de Jongas.


Per likusį rungtynių laiką abi komandos stengėsi pelnyti įvartį, tačiau nei vienai, nei kitai ekipai to padaryti nepavyko ir varžybos baigėsi rezultatu 1-0.


Po šio susitikimo „Milan“ pakilo į aštuntąją nacionalinių pirmenybių turnyrinės lentelės vietą, savo ruožtu „Inter“ liko penktoje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų