Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

„Kiekviena sekundė gali būti lemtinga“: po kraupios B.Vargos traumos – raginimas keisti taisykles ir transliuotojo atsiprašymas

2024.06.24 19:05
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

 Vengrijos rinktinės puolėjo Barnabo Vargos būklė po to, kai jis rungtynėse su Škotija patyrė itin žiaurų susidūrimą su varžovų vartininku, yra stabili.

29-erių metų futbolininkas antroje rungtynių pusėje bėgo mušti kamuolio, kai jį baudos smūgiu kėlė Dominikas Szoboszlai, tačiau vartininkas Angusas Gunnas smūgiavo kamuolį dešine ranka, tuo tarpu B.Vargas galva trenkėsi į kairės rankos alkūnę. Rungtynės buvo sustabdytos šešioms minutėms, kol B.Vargas buvo gydomas aikštėje, o aplink jį buvo pastatyti audeklai. Netrukus jis buvo išneštas iš aikštės ant neštuvų.

Vengrų kapitonas D.Szoboszlai po šios šiurpios nelaimės pareiškė, kad taisyklės privalo būti pakeistos ir gydytojams turi būti suteikta galimybė iš karto padėti sužeistam futbolininkui.

„Viskas atrodė labai blogai... Tiksliai nežinau, kaip yra reglamentuotas gydytojų patekimas į aikštę, bet tokiais atvejais man atrodo, kad viskas vyksta per lėtai. Jei dabar taisyklės neleidžia gydytojams iš karto skubėti į aikštę, tai tegul tos taisyklės būna pakeistos.

Jei tu esi gydytojas ir matai, kad aikštėje įvyko rimtas incidentas, turi iš karto bėgti link sužeisto futbolininko, net jei teisėjas tau tokio leidimo dar nedavė. Jei atbėgęs pamatai, kad nieko rimto nenutiko, tai tiesiog išeik iš aikštės, bet sunkių sužeidimų atvejais kiekviena sekundė gali būti lemtinga“, - sakė kapitonas.

Tuo tarpu BBC vedėja Gabby Logan atsiprašė už tai, kad sirgaliams buvo rodomas B.Vargos incidento kartojimas.

„Visi meldžiamės už Barnabą. Kai pamatėme vaizdo pakartojimą, buvome tokie patys šokiruoti kaip ir jūs. Yra nustatytas aiškus reglamentas, kaip turi būti elgiamasi tokių nelaimių atveju, kaip tai buvo daroma prieš 3 metus, kai sukniubo Eriksenas. Dėl to mes labai nustebome, kai mums signalą perdavusi UEFA nusprendė kartoti Vargos epizodą. Kai tik gavome progą, iš karto išjungėme tą pakartojimą“, - sakė G.Logan.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų