07-27, 12:00
Olimpiada
Australija
-
Ispanija
-
07-27, 14:30
Olimpiada
Vokietija
-
Japonija
-
07-27, 18:15
Olimpiada
Prancūzija
-
Brazilija
-
07-27, 22:00
Olimpiada
Graikija
-
Kanada
-
07-28, 12:00
Olimpiada
Pietų Sudanas
-
Puerto Rikas
-
07-28, 18:15
Olimpiada
Serbija
-
JAV
-
07-30, 12:00
Olimpiada
Ispanija
-
Graikija
-
07-30, 14:30
Olimpiada
Kanada
-
Australija
-
07-30, 18:15
Olimpiada
Japonija
-
Prancūzija
-
07-30, 22:00
Olimpiada
Brazilija
-
Vokietija
-
07-31, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
Serbija
-
07-31, 22:00
Olimpiada
JAV
-
Pietų Sudanas
-
08-02, 12:00
Olimpiada
Japonija
-
Brazilija
-
08-02, 14:30
Olimpiada
Australija
-
Graikija
-
08-02, 18:15
Olimpiada
Kanada
-
Ispanija
-
08-02, 22:00
Olimpiada
Prancūzija
-
Vokietija
-
08-03, 18:15
Olimpiada
Puerto Rikas
-
JAV
-
08-03, 22:00
Olimpiada
Serbija
-
Pietų Sudanas
-

„Rytas“ lieka Čempionų lygoje, atrankoje – „Juventus“ klubas

2024.06.18 20:46
„Ryto“ triumfo akimirkos | Betsafe-LKL nuotr.

„Ryto“ triumfo akimirkos | Betsafe-LKL nuotr.

 FIBA Čempionų lyga paskelbė, kurios komandos varžysis pagrindiniame turnyre, o kurios žais atrankoje.

Kitą sezoną turnyre ir toliau išliks Vilniaus „Ryto“ klubas, o atrankoje grumsis Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ ekipa.

Iš viso turnyre žais 32 komandos. 28 jau yra aiškios, o 4 iškovos kelialapius per atranką.

Atrankoje žais ir Rimo Kurtinaičio treniruojama Baku „Sabah“ komanda.

FIBA Čempionų lygos dalyviai: Vilniaus „Rytas“, Atėnų AEK, Manresos „Baxi“, Tortonos „Derthona“, Sombathejaus „Falco“, Ostendės „Filou“, Belgrado FMP, Stambulo „Galatasaray“, Holono „Hapoel“, Aleksandrovaco „Igokea“, Šcecino „Wilki Morskie“, Rodo „Kolossos“, Tenerifės „Lenovo“, Ramat Gano „Maccabi“, Manisos „Bedefiyespor“, Nantero „Nanterre 92“, Chemnico „Niners“, Emilijos Redžo „UnaHotels“, Atėnų „Peristeri“, Izmiro „Pinar Karšiyaka“, Patrų „Promitheas“, Vechtos RASTA, San Kventino „Basket-Ball“, Mursijos UCAM, Malagos „Unicaja“, Rygos VEF, Vroclavo „Šlask“ ir Viurcburgo „Baskets“.

Atrankos turnyro dalyviai: Izmiro „Petkim Spor“, Kutaisio „Kutaisi“, Nokijos „Nokia“, Rytų Kilbrido „Caledonia Gladiators“, Šolė „Basket“, Oradijos CSM, Sasario „Dinamo“, Nymburko ERA, Fribūro „Fribourg Olympic“, Hertogenboso „Heroes“, Utenos „Uniclub Casino – Juventus“, Talino „Kalev/Cramo“, Nikosijos „Keravnos“, Andoros „MoraBanc“, Norčopingo „Dolphins“, Salonikų PAOK, Levico „Patrioti“, Samokovo „Rilski Sportist“, Lisabonos „Benfica“, Baku „Sabah“, Suboticos „Spartak“, Antverpeno „Telenet Giants“, Bonos „Telekom Baskets“, Mitrovicės „Trepca“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų