Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

K.Mbappe: „Prancūzija pasiekė kritinį tašką – tai daug svarbiau už rytojaus rungtynes“

2024.06.16 23:46
Kylianas Mbappe | „Stop“ kadras

Kylianas Mbappe | „Stop“ kadras

 Prancūzijos rinktinės žvaigždė Kylianas Mbappe prieš startą EURO 2024 čempionate pareiškė, kad jo atstovaujama valstybė yra pasiekusi kritinį tašką.

„Žmonės dažnai kalba, kad nereikia maišyti sporto su politika, bet dabar situacija yra labai rimta. Tai daug svarbiau už rytojaus rungtynes“, - sakė K.Mbappe.

Prancūzų žvaigždė užstojo komandos draugą Marcusą Thuramą, kuris spaudos konferencijoje tiesiai šviesiai pareiškė, kad reikia „kiekvieną dieną kovoti, kad „Nacionaliniam susivienijimui“ nepasisektų rinkimuose“.

„Prancūzija pasiekė kritinį tašką. Tai gali būti lūžis mūsų šalies istorijoje. Europos futbolo čempionatas kiekvieno iš mūsų karjerai yra labai svarbus, bet mes tuo pačiu esame ir Prancūzijos piliečiai, todėl negalime ignoruoti to, kas ten vyksta.

Matome, kad ekstremistai yra arti to, jog perimtų valdžią Prancūzijoje. Mes dabar turime galimybę pasirinkti, kokia ateitis mūsų laukia. Dėl to aš raginu visus jaunus žmones ateiti į rinkimus, noriu, kad jie suvoktų, kad situacija labai rimta. Aš esu prieš ekstremistus ir prieš žmonių „skaldymą“. Aš už toleranciją ir įvairovę. Deja, susidaro įspūdis, kad daug jaunų žmonių nesuvokia situacijos rimtumo, sprendžiant iš jų balsavimo aktyvumo.

Atėjus liepos 7 d. aš noriu ir toliau didžiuotis, kad galiu vilkėti Prancūzijos rinktinės marškinėlius. Nenorėčiau atstovauti valstybei, kurios valdžia neatliepia mano vertybių“, - sakė K.Mbappe.

Beje, Prancūzijos futbolo federacijai tokios futbolininkų kalbos nepatinka. Ji paragino žaidėjus būti santūresnius ir susilaikyti nuo politinių pareiškimų.

„Norėtume, kad būtų gerbiamas mūsų, kaip politiškai neutralios, organizacijos statusas“, - teigiama federacijos pranešime.

Prancūzai D grupėje startuos pirmadienį, kai susitiks su austrais.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
PARYŽIAUS 2024 OLIMPIADA