Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

K.Mbappe sulaukė Raphinhos atkirčio: „Norėčiau pažiūrėti, kaip Europos rinktinės žaistų atranką Pietų Amerikos aikštėse“ (2)

2024.06.15 23:30
Kylianas Mbappe ir Raphinha | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe ir Raphinha | Scanpix nuotr.

 Prancūzijos futbolo žvaigždė Kylianas Mbappe prieš kurį laiką pareiškė, kad Europos futbolo čempionate žaisti yra sunkiau nei pasaulio čempionate.

„Europos čempionatas yra labai sunkus turnyras. Man tai dar sunkesnės varžybos nei pasaulio čempionatas. Nors pasaulio čempionate susiduriame su didesniu spaudimu, Europos čempionate turime žaisti prieš komandas, kurios mus puikiai pažįsta. Taktika čia visų panaši, todėl žaisti labai sunku“, - sakė K.Mbappe.

Tokie prancūzo komentarai užkliuvo Raphinhai.

„Mbappe sako, kad Europos čempionate žaisti sunkiau nei pasaulio? Kad ir kaip jam būtų apmaudu, o mums linksma, jis pasaulio čempionato finalą pralaimėjo prieš komandą iš Pietų Amerikos. Norėčiau pažiūrėti, kaip Europos rinktinės žaistų atranką Pietų Amerikoje tokiose aikštėse, kokiose mums tenka žaisti. Tada jie pasakytų, ar tai lengva, ar sunku. Mbappe turi teisę į nuomonę ir ją išsakė. Aš jo nuomonės nepakeisiu“, - sakė Raphinha.

Raphinha taip pat sureagavo į Ronaldinho komentarus. Pastarasis neseniai pareiškė, kad nebepalaikys Brazilijos rinktinės ir nežiūrės „Copa America“ transliacijų.

„Man tai yra pabaiga. Pasiekėme labai liūdną laikotarpį Brazilijos futbole. Darosi labai sunku prisiversti žiūrėti mūsų rinktinės mačus. Dabartinė rinktinė viena blogiausių pastaruoju laikotarpiu. Nėra ten jokių lyderių, visa rinktinė – vien vidutiniokai“, - sakė Ronaldinho.

Raphinhą tai pribloškė: „Jūs turbūt žinote daugiau už mane, nes mums, asmeniškai, jis nieko panašaus nesakė ir visada mus palaikydavo. Man Ronaldinho visada buvo herojus ir sektinas pavyzdys. Visi jį gerbia, todėl tikrai skaudu girdėti tokius jo pasisakymus. Žinoma, kad aš su jo nuomone nesutinku. Žaidžiu rinktinėje trečius metus ir matau, kaip jai visi atsidavę“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų