Pasibaigė po pratęsimo. 07-15 04:20
Copa America
Argentina
1(0)
Kolumbija
0(0)

„Pamatysite, ko dar nematėte“: Katare dėl savo aprangos vos neareštuota sirgalė žada visus nustebinti EURO 2024 metu

2024.06.15 13:10
Ivana Knoll | Instagram.com nuotr

Ivana Knoll | Instagram.com nuotr

 Buvusi Mis Kroatija Ivana Knoll futbolo pasaulyje išgarsėjo per 2022 m. pasaulio čempionatą Katare. I.Knoll per vieną iš mačų dėvėjo Kroatijos vėliavos įkvėptą suknelę, kuri nedengia pečių ir turi gilią iškirptę, o tai pasirodė kaip nepagarba vietos kultūrai.

Nemažai sirgalių pasmerkė I.Knoll, o moteriai netgi grėsė areštas. Pati K.Knoll yra pasisakiusi prieš Kataro aprangos kodo taisykles ir sakė buvusi šokiruota, kai sužinojo, jog rodyti tam tikras kūno dalis šioje šalyje draudžiama.

„Pirmiausia pagalvojau, kad jeigu vyksta pasaulio čempionatas, jie tikrai leis viską, kad visiems sirgaliams būtų patogu. Tada išgirdau apie taisykles ir likau šokiruota. Pagal aprangos kodą draudžiama rodyti pečius, kelius, pilvą ir kaklą. Aš net neturiu visa tai dengiančių drabužių“, – teigė modelis.

Nepaisant gautos kritikos, moteriai viskas tąkart baigėsi laimingai, o jos sekėjų skaičius „instagram“ tinkle išaugo keletą kartų ir pasiekė net 3 mln.

Dabar atėjo laikas kitam stambiam futbolo renginiui – EURO 2024. Jo I.Knoll taip pat nepraleis ir žada visus nustebinti savo apranga.

„Esu paruošusi tam tikrų naujovių. Pasakysiu tik tiek, kad mano apranga bus kiek kitokia nei anksčiau. Aš domiuosi mada ir mėgstu rengtis madingai. Nekantrauju, kada galėsiu jums parodyti naujuosius savo drabužius“, - „The Sun“ sakė I.Knoll.

Moteris apgailestauja, kad Anglijos rinktinėje šiemet nebus Jacko Grealisho, taip pat pabrėžė apie tai, kad Prancūzijos rinktinėje įsisuko virusas.

„Visa tai tik didina maniškių kroatų galimybes. Žinoma, kad labiausiai šiame čempionate trokštu Kroatijos rinktinės triumfo. Taip pat palaikau Vokietiją, nes ten gimiau ir augau“, - kalbėjo I.Knoll.

Kai kurios nuomonės formuotojos futbolo renginiais visų pirma naudojasi tam, kad padidintų sekėjų skaičių. Tuo tarpu I.Knoll sako, kad yra užkietėjusi futbolo sirgalė ir kad susikurti „OnlyFans“ paskyros net neplanuoja.

„Aš 2014 m. vykau į Braziliją stebėti pasaulio čempionato, nors tada dar buvau nepilnametė. Labai norėjau ten vykti, dėl to net ginčijausi su tėvu. Futbolą aš mėgstu nuo vaikystės. Trejus metus lankiau treniruotes, užėmiau vartininkės poziciją.

Pastaruoju metu vis sulaukiu skundų dėl savo „instagram“ įrašų, neva jie yra per daug provokuojantys. Tikriausiai kažkas taip bando įkalbėti mane susikurti „OnlyFans“ platformą ir ten viską talpinti. Paskaysiu jums tik tiek – „OnlyFans“ paskyros niekada nekursiu, todėl galite atsiknisti“, - sakė moteris.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų