Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

Reabilitaciją pradėjęs K.Evansas: „Sunku, bet viską iškęsiu“

2024.06.14 19:41
Keenanas Evansas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Keenanas Evansas | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

 Sunkią kelio traumą paskutiniųjų „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynių metu patyręs žalgirietis Keenanas Evansas pradėjo ilgą reabilitacijos procesą.

Krepšininkas šią savaitę apsilankė „Gijos klinikose“, kuriose, prieš grįždamas į JAV, konsultavosi su specialistais, buvo apžiūrėta gijimo procesą pradėjusi amerikiečio koja bei apsitarta dėl tolimesnės reabilitacijos eigos.

Pirmuosius reabilitacijos pratimus atlikęs K.Evansas apie nelengvą laikotarpį po traumos pasidalijo savo mintimis su „Žalgiris TV“.

„Kol kas nieko labai ir nevyksta – žiūriu daug serialų, žaidžiu kompiuterinius žaidimus ir kalbuosi su savo artimaisiais. Daug tokio sėdėjimo. Visgi laikausi daug geriau nei prieš dvi savaites. Tada buvo labai sunku emociškai. Vėl patyriau „deja vu“ jausmą, kai, atrodo, atsidūriau toje pačioje situacijoje kaip ir pernai, nors buvau įdėjęs tiek daug sunkaus darbo.

Kaip bebūtų, galiu judėti daugiau, jaučiu mažesnį skausmą ir jausmas geresnis. Po operacijos buvau susitikęs su komandos draugais. Buvo smagu su jais pasimatyti, išvysti jų visų veidus. Sugrįžimas į areną leido ir man pačiam kiek pasikelti ūpą“, – aiškino K.Evansas.

Praėjusio sezono viduryje krepšininkas buvo patyręs kitą traumą – Achilo sausgyslės. Tuo metu K.Evansui asistavo aplinkiniai, padėję žaidėjui pirmomis akimirkomis bei vėliau sekusio reabilitacijos proceso metu. Krepšininkui atsigauti psichologiškai po pastarosios traumos vėl padėjo jį supanti aplinka.

„Padėjo tie patys dalykai kaip ir praėjusiais metais. Turiu puikius draugus, puikią šeimą. Gerą žmonių aplinką. „Instagram“ socialiniame tinkle žmonės prisiuntė daugybę drąsinančių žinučių. Tokie dalykai padeda. Sunkiu metu labai lengva tiesiog užsidaryti savame kiaute, bet tokie dalykai padeda išlikti pozityviam. To linkiu visiems – turėti gerus draugus, daug pozityvios aplinkos“, – teigė K.Evansas.

Kitą dieną po patirtos traumos K.Evansą klinikoje prieš operaciją aplankė „Žalgirio“ organizacijos vadovai, o žalgirietis jau po operacijos susitiko su komandos draugais. Amerikietis džiaugėsi jaustu komandos užnugariu sunkiausiu metu.

„Man tai reiškia viską. Aš visada sakau, kad tikėjimas savimi reiškia daugiau už viską. Bet, jeigu tiki savimi, turi tavimi tikinčią aplinką, tai yra nuostabu. Jausmas geras ir jis motyvuoja tave sugrįžti dar stipresniu. Sugrįžti dideliems darbams“, – kalbėjo žaidėjas.

Reabilitaciją, kuri gali trukti mažiausiai 6–8 mėnesius, pradėjęs K.Evansas jau išvyko namo į JAV ir į ten laukiančius darbus žiūri tik pozityviai.

„Taip, aš jau pradėjau reabilitaciją. Diena po dienos. Tai yra sunku, bet viską iškęsiu“, – mintimis dalijosi K.Evansas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų