Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

C.McGregoro ir M.Chandlerio dvikova yra labai sunkioje padėtyje

2024.06.13 10:53
Conoras McGregoras ir Michaelas Chandleris | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras ir Michaelas Chandleris | Organizatorių nuotr.

 Birželio 29-ą dieną Las Vegase esančioje „T-Mobile“ arenoje įvyks „UFC 303“ turnyras, kuriame netitulinėje pusvidutinio svorio kategorijos kovoje turėtų susikauti Conoras McGregoras ir Michaelas Chandleris.

Visgi praėjusios savaitės pirmadienį turėjusi vykti jų spaudos konferencija Dubline (Airija) buvo nukelta ir nuo to laiko pasipylė gandai, kad C.McGregoro ir M.Chandlerio dvikova gali neįvykti.

MMA žurnalistas Arielis Helwani pažymėjo, kad UFC vis dar tikisi surengti C.McGregoro ir M.Chandlerio kovą, tačiau kovų rengėjai jau svarsto ir alternatyvius variantus – buvo susisiekta su kovotojais, kurie galėtų užimti vieno iš atletų vietą, taip pat svarstomas variantas surengti visiškai naują pagrindinę vakaro kovą.

Praėjus savaitei po pirmųjų pranešimų, dabar A.Helwani laidoje „The MMA Hour“ teigė, kad nors oficialiai kova vis dar suplanuota, tačiau pozityvumo neatsirado ir mažai tikėtina, kad ji įvyks.

„Praėjusios savaitės pirmadienį optimizmo lygis nebuvo labai aukštas“, – sakė A.Helwani. „Buvo tam tikro susirūpinimo, abejonių, kliūčių. Trečiadienį atėjau į šią laidą ir pasakiau, kad optimizmo lygis pakilo. Buvo daug pozityvumo ir panašiai. Atrodė, kad išvengėme kulkos ir pasukome už kampo.

Antradienį pranešiau, kad UFC siunčia laiškus, kreipiasi į kovotojus ir vadybininkus, norėdami sužinoti, kas galėtų pakeisti šią kovą arba pakeisti vieną iš šių kovotojų. Akivaizdu, kad tas kovotojas, apie kurį kalbame, yra C.McGregoras, nes jeigu ne, tai kodėl M.Chandleris buvo pasiruošęs sėsti į lėktuvą ir skristi į Dubliną?

Žinau, kad yra daug nerimo ir abejonių, todėl toliau tikrinau informaciją. M.Chandleris davė interviu ir tai sumažino tam tikrą susirūpinimą, bet niekas daugiau apie tai nekalba. Per kelis šaltinius sužinojau, kad jie vėl kreipiasi į žmones – kovotojus, vadybininkus. Jie ieško žmogaus, kuris pakeistų C.McGregorą arba tiesiog turėtų draudimą.

Taigi, dabar praėjo savaitė, vėl trečiadienis ir pozityvumas iš niekur neatsirado. Sakyčiau, kad kova yra miglota. Ji kabo, o UFC labai, labai sunkiai dirba, kad sugalvotų planą B. Planas B gali būti kažkas, kas stos į kovą su M.Chandleriu, o planas C – nauja kova“.

Nors vis dar nėra oficialaus pranešimo apie tai, kokios yra kliūtys, tačiau „MMA Fighting“ žurnalistas Damonas Martinas iš savų šaltinių patvirtino, kad kovai iš tiesų gresia pavojus dėl problemų su C.McGregoru.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų