-

Portlande – G.Galvydytės karjeros rekordas

2024.06.11 15:29
Gabija Galvydytė | Alfredo Pliadžio nuotr.

Gabija Galvydytė, praėjusį šeštadienį tapusi NCAA lengvosios atletikos čempionato prizininke, jau kitą dieną dalyvavo WA kontinentinio turo varžybose Portlande (JAV).

Lietuvė Portlande bėgo 1500 m ir užėmė šeštą vietą – 4 min. 08.60 sek. G.Galvydytė pasiekė asmeninį rekordą ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

Nugalėjo Anna Camp Bennett (4:07.13), antra buvo Ella Donaghu (4:07.27), trečia – Gracie Hyde (4:07.60). Ketvirta finišavo garsioji Sifan Hassan (4:08.22).

G.Galvydytė dažniau startuoja 800 m distancijoje. Ten jai irgi priklauso geriausias Lietuvos sezono rezultatas (2:00.11).