-

Lietuvos rezervinė rinktinė sutriuškino Libaną

2024.06.10 21:17
Tubelis | LKF nuotr.

Triuškinamą pergalę pirmose draugiškose rungtynėse iškovojo Lietuvos rezervinė rinktinė.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai Jonavoje 100:71 (30:17, 20:20, 28:19, 22:15) sutriuškino Libano krepšininkus.

Lietuvą į priekį vedė 18 taškų pelnęs Ąžuolas Tubelis. Laurynas Beliauskas surinko 17 taškų, Ignas Sargiūnas – 15.

I.Sargiūnas mačo pradžioje pataikė du tritaškius ir Lietuva pirmavo rezultatu 9:3. Vėliau po L.Beliausko dvitaškio mūsiškiai pirmą kartą pirmavo dviženkle persvara 21:11. Po 10 minučių šeimininkai buvo priekyje 30:17.

Libano komanda antrajame ketvirtyje mažino Lietuvos pranašumą iki vienaženklio, bet ketvirtį geriau uždarė Lietuva ir po dviejų kėlinių ji pirmavo 50:37.

Trečiajame kėlinyje K.Maksvyčio auklėtiniai varžovus ėmė triuškinti ir pasibaigus ketvirčiui Lietuva pirmavo 78:56. Per paskutines 10 minutes mūsiškiai triuškinamo pranašumo nepaleido.

Trečiadienį mūsiškiai su Libanu susitiks dar kartą.

Lietuvos rinktinė: Ąžuolas Tubelis 18 (4/5 dvit., 3/7 trit., 4 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 17 (5/6 trit.), Ignas Sargiūnas 15 (4/8 trit., 9 rez. perd., 4 kld.), Marekas Blaževičius 9 (4/4 dvit., 5 atk. kam.), Eimantas Bendžius (2/5 trit.), Paulius Danusevičius (1/6 trit., 5 atk. kam.) ir Rytis Petraitis po 7, Lukas Kreišmontas 6 (2/7 trit.), Dovydas Romančenko ir Einaras Tubutis (6 atk. kam.) po 4, Martynas Arlauskas 3, Marius Valinskas 2 (5 rez. perd.).

Libano rinktinė: Sergio El Darwichas 20 (8/14 dvit., 4 atk. kam.), Omari Spellmanas 14 (3/5 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam.), Karimas Ezzeddine (1/7 dvit.) ir Ali Haidaras (3/8 dvit., 8 atk. kam.) po 10, Miguelas Martinezas 5, Gerardas Hadidianas ir Jadas Khalilas (6 rez. perd.) po 4, Mostafa Assafas ir Ali Mezheris po 2.