„Panevėžys“ kontrolines rungtynes su Rygos ekipa sužaidė lygiosiomis

2024.06.09 16:22
Lucas de Vega  | fk-panevezys.lt nuotr.

Lucas de Vega | fk-panevezys.lt nuotr.

Futbolo klubas „Panevėžys“ rinktinių pertraukos metu namuose sužaidė kontrolines rungtynes. Aukštaitijos sostinės atstovų bei Rygos „Metta“ klubo susitikimas baigėsi taikiai – 1:1 (0:1).

Akistata šeimininkams prasidėjo nesėkmingai. 6-ąją minutę varžovai išsiveržė į priekį – abu traumuotus vartininkus pakeitęs B komandos vartų sargas Danielis Bukelis po smūgio į artimąjį kampą ekipos neišgelbėjo.

Iki pertraukos „Panevėžys“ turėjo progų atstatyti pusiausvyrą, bet jomis nepasinaudojo. Markas Beneta po pakelto kampinio sukirto kamuolį į skersinį, Lucas de Vega smūgiavo į vartininką, o Nemanja Bosančičius buvo netikslus.

Rungtynėms artėjant į pabaigą dviejų puikių galimybių įvarčiu nepavertė Nika Kačarava, tiesa, 82-ąją minutę Ignas Venckus galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Startinė sudėtis: Danielis Bukelis, Markas Beneta, Malcolmas Cacutalua, Edoardo Pompilio, Robertas Mazanis, Nicolasas Gorobsovas, Ernestas Veliulis, Lucas de Vega, Domantas Vaičekauskas, Nemanja Bosančičius, Sivertas Gussias.

Po keitimo aikštėje pasirodė Andrijus Karvackis, Jovanas Čadženovičius, Jeffrey Sarpongas, Ignas Venckus, Nika Kačarava.

Kitas rungtynes panevėžiečiai „TOPsport A lygoje“ žais birželio 16 dieną, sekmadienį. 17-ojo turo dvikova su Vilniaus „Žalgiriu“ LFF stadione prasidės nuo 18.25 val.