-

V.Rasimavičius išbandė jėgas pasaulio baidarių slalomo taurės etape

2024.06.07 19:05
Vilius Rasimavičius | Sauliaus Čirbos nuotr.

Prahoje (Čekija) startavusiame pasaulio baidarių ir kanojų slalomo taurės etape penktadienį pasirodė vienintelis Lietuvos atstovas Vilius Rasimavičius.

Vyrų baidarių slalomo atrankoje lietuvis trasą įveikė per 101.82 sek. bei užsidirbo 10 baudos sek. V.Rasimavičius su bendru 111.82 sek. rezultatu užėmė 53-ią vietą tarp 74 dalyvių.

Į finalą pateko 10 pajėgiausių sportininkų. Vietą finale šį kartą užtikrino bendras 84.19 sek. rezultatas.

Varžybų nugalėtoju tapo šių metų Europos čempionas Giovanni de Gennaro (79.07), antrą vietą užėmė lenkas Mateuszas Polaczykas (81.28), trečią – čekas Jakubas Krejči (81.35). Visi lyderiai trasą įveikė be klaidų.