Pasibaigęs. 06-06 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
73
Wolves
81
Pasibaigęs. 06-07 03:30
NBA
Celtics
107
Mavericks
89
Pasibaigęs. 06-07 18:50
LKL
Rytas
104
Žalgiris
94
Pasibaigęs. 06-09 17:20
LKL
Wolves
84
7bet-Lietkabelis
91
Pasibaigęs. 06-10 03:00
NBA
Celtics
105
Mavericks
98
Pasibaigęs. 06-10 18:50
LKL
Žalgiris
91
Rytas
81
Pasibaigęs. 06-11 18:50
LKL
7bet-Lietkabelis
98
Wolves
87
Pasibaigęs. 06-12 18:50
LKL
Rytas
88
Žalgiris
87
Pasibaigęs. Vakar 03:30
NBA
Mavericks
99
Celtics
106
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Vokietija
-
Škotija
-
Rytoj, 03:30
NBA
Mavericks
-
Celtics
-
Rytoj, 16:00
EURO 2024
Vengrija
-
Šveicarija
-
Rytoj, 19:00
EURO 2024
Ispanija
-
Kroatija
-
Rytoj, 22:00
EURO 2024
Italija
-
Albanija
-
06-16, 16:00
EURO 2024
Lenkija
-
Nyderlandai
-
06-16, 19:00
EURO 2024
Slovėnija
-
Danija
-
06-16, 22:00
EURO 2024
Serbija
-
Anglija
-
06-17, 16:00
EURO 2024
Rumunija
-
Ukraina
-
06-17, 19:00
EURO 2024
Belgija
-
Slovakija
-
06-17, 22:00
EURO 2024
Austrija
-
Prancūzija
-
06-18, 19:00
EURO 2024
Turkija
-
Sakartvelas
-
06-18, 22:00
EURO 2024
Portugalija
-
Čekija
-
06-19, 16:00
EURO 2024
Kroatija
-
Albanija
-
06-19, 19:00
EURO 2024
Vokietija
-
Vengrija
-
06-19, 22:00
EURO 2024
Škotija
-
Šveicarija
-
06-20, 16:00
EURO 2024
Slovėnija
-
Serbija
-
06-20, 19:00
EURO 2024
Danija
-
Anglija
-
06-20, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Italija
-
06-21, 16:00
EURO 2024
Slovakija
-
Ukraina
-
06-21, 19:00
EURO 2024
Lenkija
-
Austrija
-
06-21, 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
-
Prancūzija
-
06-22, 16:00
EURO 2024
Sakartvelas
-
Čekija
-
06-22, 19:00
EURO 2024
Turkija
-
Portugalija
-
06-22, 22:00
EURO 2024
Belgija
-
Rumunija
-
06-23, 22:00
EURO 2024
Šveicarija
-
Vokietija
-
06-23, 22:00
EURO 2024
Škotija
-
Vengrija
-
06-24, 22:00
EURO 2024
Albanija
-
Ispanija
-
06-24, 22:00
EURO 2024
Kroatija
-
Italija
-
06-25, 19:00
EURO 2024
Prancūzija
-
Lenkija
-

Lietuvos WU-17 rinktinė sužinojo varžoves Europos čempionato atrankoje

2024.06.07 14:04
Burtų traukimo ceremonija | lff.lt nuotr.

Burtų traukimo ceremonija | lff.lt nuotr.

Penktadienį buvo ištraukti 2025-ųjų UEFA Europos merginų U17 čempionato atrankos pirmo etapo burtai.

Juose savo varžoves sužinojo ir Lietuvos rinktinė – lietuvės varžysis B3 grupėje, kurioje jų oponentėmis bus Vengrijos, Šiaurės Makedonijos ir Andoros rinktinės.

Atrankos varžybos rudenį bus sužaistos mini turnyrų sistema, į aukštesnį divizioną pakils visų grupių laimėtojos bei viena geriausia antrą vietą užėmusi komanda.

Antrasis atrankos etapas, po kurio paaiškės visos komandos, žaisiančios 2025-ųjų turnyro finaliniame etape Farerų Salose, bus sužaistas kitų metų kovą.

Visos atrankos grupės:

A1: Portugalija, Šveicarija, Velsas, Slovėnija.

A2: Belgija, Vokietija, Turkija, Bosnija ir Hercegovina.

A3: Anglija, Nyderlandai, Čekija, Farerų Salos.

A4: Lenkija, Škotija, Islandija, Šiaurės Airija.

A5: Prancūzija, Italija, Kroatija, Bulgarija.

A6: Ispanija, Austrija, Danija, Airija.

A7: Norvegija, Suomija, Graikija, Baltarusija.

**********

B1: Slovakija, Juodkalnija, Latvija, Sakartvelas.

B2: Ukraina, Rumunija, Malta, Moldova.

B3: Vengrija, Šiaurės Makedonija, Lietuva, Andora.

B4: Kosovas, Izraelis, Albanija.

B5: Serbija, Liuksemburgas, Azerbaidžanas.

B6: Švedija, Estija, Kazachstanas.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų