Pasibaigęs. 07-07 01:00
Copa America
Kolumbija
5
Panama
0
Pasibaigė po baudinių. 07-07 04:00
Copa America
Urugvajus
1(0)
Brazilija
0(0)
Pasibaigęs. 07-09 22:00
EURO 2024
Ispanija
2
Prancūzija
1
Pasibaigęs. 07-10 03:00
Copa America
Argentina
2
Kanada
0
Pasibaigęs. 07-10 22:00
EURO 2024
Nyderlandai
1
Anglija
2
Pasibaigęs. 07-11 03:00
Copa America
Urugvajus
0
Kolumbija
1
Pasibaigė po baudinių. Šiandien 03:00
Copa America
Kanada
2(2)
Urugvajus
3(2)
Šiandien, 22:00
EURO 2024
Ispanija
-
Anglija
-
Rytoj, 03:00
Copa America
Argentina
-
Kolumbija
-

P.Širvys – apie sėkmingą debiutą Slovėnijoje, laukiančias trijų žirgų lenktynes ir lūkesčius Baltijos taurėje

2024.06.05 11:28
Pijus Širvys (deš.) | Organizatorių nuotr.

Pijus Širvys (deš.) | Organizatorių nuotr.

Pijus Širvys sėkmingai užbaigė savo debiutinį sezoną Slovėnijos pirmenybėse, o dabar pluša su nacionaline Lietuvos rinktine, su kuria kovos dėl Baltijos taurės.

Primename, kad birželio 8 dieną lietuviai turnyro pusfinalyje Liepojoje susitiks su Latvijos futbolininkais. Mačas startuos 16 valandą, o Lietuvos rinktinės sirgaliai „Vyčio tribūna“ kviečia lietuvius vykti į Latviją ir ten garsiai palaikyti mūsų futbolininkus.

Kitame pusfinalyje tą pačią dieną Taline susitiks Estijos ir Farerų Salų komandos.

Tuo tarpu antrosios Lietuvos rinktinės rungtynės, nepaisant to, su kuriuo varžovu ir dėl kurios vietos bus žaidžiamos, vyks birželio 11 dieną, antradienį, nuo 19 valandos Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Praėjusį sezoną P. Širvys persikėlė į Slovėnijos čempionatą ir ten prisijungė prie žinomo klubo „Maribor“. Ten lietuvis greitai įsitvirtino startinėje komandos sudėtyje, tapo nekeičiamu ekipos žaidėju ir galų gale užėmė antrą vietą, nusileidę tik čempionei tapusia „Celje“ ekipai.

„Buvo tikrai įdomus laikotarpis, pirmą kartą išvykus į komandą užsienyje nežinai, ko tikėtis ir ko laukti, bet komanda tikrai gerai priėmė, turėjome tikrai puikią sezono pabaigą, po pasiruošimo etapo Turkijoje nepralaimėjome nė vienerių rungtynių.

Komanda nepralaimėjo nuo spalio mėnesio apskritai, pavyko aplenkti ir Justą (J. Lasicko atstovaujama „Olimpija“ čempionate liko laipteliu žemiau, trečioje vietoje – red.), pačiam irgi sekėsi neblogai, treneris pasitikėjo ir manau, kad tai svarbiausia.

Turiu dar dvejus metus galiojantį kontraktą, viskas gerai, birželio viduryje komanda pradės pasirengimą sezonui, aš prisijungsiu šiek tiek vėliau. Tad niekas nesikeičia ir su nekantrumu laukiu pradėti kitą sezoną“, – naują patirtį įvertino futbolininkas.

Jam prisijungus prie komandos atsilikimas nuo lyderių jau buvo per didelis, kad būtų galima jį panaikinti, tačiau P. Širvys yra įsitikinęs, kad kitame sezone istorija bus kitokia.

„Sezoną pradėjome prastokai, man prisijungus nuo lyderių mus skyrė jau 20 taškų, tad, kad ir kaip gerai mes žaidėme, jie jau buvo kiek per toli.

Esu įsitikinęs, kad jei būtume sezoną pradėję taip, kaip užbaigėme, būtume davę labai gerą kovą, bet „Celje“ tikrai yra gera komanda, turi didelį biudžetą, manau, kad kitame sezone laukia trijų žirgų lenktynės – „Maribor“, „Celje“ ir „Olimpija“, – dėstė rinktinės gynėjas.

Kai kurie rinktinės futbolininkai prisijungė jau pasibaigus savo komandų sezonams, tačiau futbolininko teigimu tai neturės įtakos ir per kelias dienas pavyks tinkamai pasiruošti laukiančioms rungtynėms.

„Tikrai buvo laiko pailsėti, visi susirinko tikrai motyvuoti, mums visos rungtynės yra svarbios, žaidi už savo šalį, už savo šeimą ir niekam nekyla klausimų, ar vykti į rinktinę ar ilgiau paatostogauti. Visi esame nusiteikę ir pasiruošę, galbūt A lygos žaidėjams buvo didesni krūviai, mums, kuriems sezonai baigėsi anksčiau, reikia sugrįžti į žaidybinį ritmą, kuriame buvome, bet su fizinio rengimo treneriais dirbsime ir pasiruošime“, – dėstė jis.

Paskutinį sykį lietuviai Baltijos taurę laimėjo dar 2010-aisiais ir, kaip sako P. Širvys, toks tarpas tikrai yra per didelis.

„14 metų jau negali būti kažkoks atsitiktinumas, nesijaučiame niekuo prastesni už nė vienus iš savo varžovų. Tai yra geros komandos, bet niekuo už mus ne pranašesnės, tad jei rodysime tą futbolą, kurį rodėme praėjusius metus, šių metų pradžioje, tai viskas bus gerai“, – mintimis dalinosi rinktinės gynėjas.

Šiame birželio mėnesio lange lietuviai neturės net keleto futbolininkų, kurie negalėjo prie rinktinės prisijungti dėl traumų, tačiau P. Širvys yra įsitikinęs, kad juos tinkamai pakeis kiti žaidėjai.

„Labai gaila už tuos žaidėjus, kurie patyrė traumas ir negali mums padėti, jie yra neatsiejama rinktinės dalis, bet neieškome jokių pasiteisinimų ir manau, kad tie žaidėjai, kurie pakviesti pirmą kartą, įneš naujų spalvų ir mus sustiprins“, – vylėsi jis.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
A LYGA