-

J.Mikulskytė Slovėnijoje tęs tik dvejetų varžybas

2024.05.29 21:17
Justina Mikulskytė prieš Liną Glushko | Sauliaus Čirbos nuotr.

Slovėnijoje vykstančio ITF serijos moterų teniso turnyro nukeltame antrojo rato mače trečiadienį 28-erių Justina Mikulskytė (WTA-220) per 1 valandą 39 minutes 1:6, 4:6 pralaimėjo čekei Barborai Palicovai (WTA-314). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą.

Lietuvė dar pirmajame mačo geime turėjo „break pointą“, bet jo nerealizavo, o vėliau B.Palicova ėmė dominuoti korte. Antrajame sete J.Mikulskytė buvo konkurencingesnė ir sugebėjo atsitiesti po pralaimėtos savo padavimų serijos (2:3, 3:3). Deja, septintajame geime lietuvė vėl nesėkmingai sužaidė savo padavimų metu ir varžovės nepavijo, nors dešimtajame geime po dviejų B.Palicovos dvigubų klaidų pirmavo 30:15.

J.Mikulskytė po pirmųjų savo padavimų laimėjo tik 45 proc. įžaistų kamuoliukų, o B.Palicova – 76 proc.

Lietuvei atiteko 3 WTA vienetų reitingo taškai ir 370,58 JAV dolerio.

Taip pat trečiadienį vykusiame dvejetų ketvirtfinalyje J.Mikulskytė su graike Sapfo Sakellaridi per 76 minutes 6:2, 6:4 pasiekė pergalę prieš turkę Aylą Aksu ir italę Deborah Chiesą.

Pirmajame sete lietuvė su porininke laimėjo dvi varžovių padavimų serijas, o oponentės iššvaistė abu „break pointus“. Antrąjį setą lietuvė su graike pradėjo nuo dar dviejų laimėtų varžovių padavimų serijų (4:1), tačiau vėliau vos neišbarstė viso pranašumo (4:3) – aštuntajame geime varžovės pirmavo 40:0, bet nerealizavo 4 „break pointų“ paeiliui. Vėliau lietuvė su graike žaidė užtikrinčiau ir šventė pergalę.

J.Mikulskytė ir S.Sakellaridi pelnė 557,34 JAV dolerio bei po 20 WTA dvejetų reitingo taškų. Pusfinalyje jos sieks įveikti Anastasiją Gurevą ir Anastasiją Kovalevą.

ITF serijos moterų teniso turnyro Slovėnijoje prizų fondą sudaro 40 tūkst. JAV dolerių.