-

Šalčininkėliuose praūžė Lietuvos pankrationo čempionatas

2024.05.29 19:30
Mindaugo Smirnovo nuotr. | „Facebook“ nuotr.

V.Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centre Šalčininkėliuose gegužės 25 d. vyko atviras Lietuvos combat pankrationo čempionatas, kuriame dalyvavo Lietuvos sporto klubai ir svečiai iš Latvijos.

Čempionate gerai sekėsi sporto klubo „Pantera“ auklėtiniams. Dalyvavo 5 sportininkai ir visi iškovojo aukštas prizines vietas. Deividas Barzdaitis iki 50 kg pankrationo (MMA) disciplinoje iki 18 m. užėmė 1-ąją vietą. Hubertas Ūsas iki 34 kg pankrationo disciplinoje iškovojo 1-ąją vieta, o kikbokso disciplinoje – 2-ąją vietą. Kornelijus Bruno suaugusiųjų iki 77 kg kikbokso disciplinoje iškovojo 1-ąją vietą ir čempiono diržą. Pankrationo disciplinoje Kornelijus iškovojo 3-ąją vietą. Kajus Bučinskas iki 44 kg pankrationo disciplinoje iškovojo 1-ąją vietą ir iki 41 kg kikbokso disciplinoje – 1-ąją vietą. Pavelas Majauskas suaugusiųjų iki 62 kg pankrationo disciplinoje – 1-ąją vietą.

„Gektoro“ klubui auksą nuskynė Maksimas Orlovas. Be jo šio klubo kovotojai pelnė dar 5 sidabro bei 2 bronzos medalius.

Visagino „Kovotojo“ nariai iškovojo 3 aukso, 1 sidabro ir 3 bronzos medalius. Čempionais tapo Dmitrijus Trabša, Michailas Aržanovskij ir Artiomas Bazarovas.

„Yamasaki BJJ Vilnius“ klubo kovotojai pelnė 2 medalius: Nikita Tunkevič nugalėjo berniukų svorio kategorijoje iki 44 kg, o Deividas Tunkevič 18-20 metų grupės svorio kategorijoje iki 69 kg pridėjo sidabrą.

Sėkmingas čempionatas buvo ir „Warriors team“ ekipai. Ji komandinėje įskaitoje iškovojo 3-ią vietą.