-

L.Dončičiaus ir K.Irvingo vedama „Mavericks“ – per žingsnį nuo NBA finalo

2024.05.27 07:32
Luka Dončičius | Scanpix nuotr.

Trečią pergalę NBA Vakarų konferencijos finale iškovojo Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo tempiama Dalaso „Mavericks“ ekipa. Jasono Kiddo auklėtiniai namuose 116:107 (33:28, 27:24, 27:35, 29:20) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-0.

Ketvirtasis ir galbūt paskutinis serijos mačas vyks naktį iš antradienio į trečiadienį Lietuvos laiku.

Rungtynių rezultatas ne kartą buvo lygus, tačiau rungtynių pabaigoje „Mavericks“ spurtavo 12:3 ir įgavo pergalingą pranašumą.

Traumą šiame susitikime patyrė „Mavericks“ aukštaūgis Dereckas Lively, kuris susitikimą paliko antrajame kėlinyje.

L.Dončičius ir K.Irvingas, kartu sudėjus, pelnė 66 taškus.

Vakarų konferencijos finale L.Dončičiaus vidurkis siekia 32,7 taško, tuo tarpu K.Irvingas dvejose rungtynėse iš trijų pelnė bent po 30 taškų.

„Timberwolves“ gretose rezultatyviausiai žaidė Anthony Edwardsas, pelnęs 26 taškus. Jis trečiajame kėlinyje atliko įspūdingą dėjimą ir viso šiame ketvirtyje pelnė 10 iš 26 savo taškų.

„Mavericks“: Luka Dončičius (5/9 dvit., 5/11 trit., 7 atk. kam., 5 per. kam., 5 rez. perd.) ir Kyrie Irvingas (9/14 dvit., 3/6 trit., 4 rez. perd., 4 kld.) po 33, P.J. Washingtonas 16 (2/6 trit., 8 atk. kam.), Derrickas Jonesas 11 (3/3 trit.), Jadenas Hardy 7, Dereckas Lively 6, Danielius Gaffordas 5, Joshas Greenas 3, Dwightas Powellas 2.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 26 (11/22 dvit., 9 atk. kam., 9 rez. perd., 5 kld.), Mike Conley 16 (4/7 trit., 4 rez. perd.), Jadenas McDanielsas 15 (3/4 trit.), Nazas Reidas (4/5 dvit., 1/5 trit.) ir Karl-Anthony Townsas (5/10 dvit., 0/8 trit., 11 atk. kam.) po 14, Kyle Andersonas 10 (5/6 dvit.), Rudy Gobertas 9 (4/4 dvit., 6 atk. kam.), Nickeilas Alexander-Walkeris 3 (1/4 trit.).