-

T.Milašiaus klubas triumfavo lygoje, R.Sadauskas Kinijoje gavo raudoną kortelę kitų užsienyje žaidžiančių lietuvių pasirodymai

2024.05.25 23:59
Titas Milašius | Organizatorių nuotr.

Trečioje Lenkijos lygoje Tito Milašiaus ginamas Sedlcės „Pogon“ klubas išvykoje 3:0 nugalėjo Pulavų „Wisla“ ekipą ir ši pergalė leido „Pogon“ klubui ne tik pergalingai užbaigti sezoną, bet ir finišuoti pirmoje vietoje bei tapti lygos nugalėtojais.

T.Milašius šiose rungtynėse žaidė 66 minutes, o kitame sezone jis su komanda žais jau antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje.

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygoje krašto gynėjas Artemijus Tutyškinas žaidė 57 minutes, o lietuvio atstovaujamas Lodzės LKS klubas namuose 3:2 įveikė Meleco „Stal“ klubą. Nepaisant šios pergalės, LKS su 24 taškais finišavo paskutinėje lygos vietoje bei kitą sezoną varžysis su T.Milašiaus klubu.

Pirmoje Kinijos lygoje gynėjas Rimvydas Sadauskas žaidė praktiškai visas rungtynes, bet per pridėtą rungtynių laiką užsidirbo dvi geltonas korteles ir buvo išvytas iš aikštės. Nepaisant to, jo ginamas „Guangzhou“ klubas išvykoje 4:3 įveikė „Guangxi Pingguo Haliao“ ekipos žaidėjus.

Ukrainos „Premier“ lygoje Gytis Paulauskas liko tarp atsarginių, o lietuvio klubas Kovalivkos „Kolos“ svečiuose 1:0 palaužė „Luhansko „Zorya“ ekipą

Trečioje Ispanijos lygoje Ernestas Juškevičius praleido du įvarčius, o jo ginamas „Linares“ klubas svečiuose 1:2 pralaimėjo „San Fernando“ klubui bei šio pralaimėjimo su 39 taškais finišavo septynioliktoje lygos vietoje ir iškrito į ketvirtą Ispanijos lygą.

Kroatijoje pergalingai sezoną užbaigė Splito „Hajduk“ klubas, kuris išvykoje 5:2 nugalėjo Zagrebo „Lokomotiva“ žaidėjus. Nugalėtojų gretose Rokas Pukštas žaidė visas rungtynes, o „Hajduk“ su 68 taškais liko trečioje vietoje.