-

Lietuviai baigė pasirodymus Europos stendinio šaudymo čempionate

2024.05.24 15:00
Ronaldas Račinskas | Kipro Štreimikio nuotr.

Italijoje prie pabaigos artėjančiame Europos stendinio šaudymo čempionate apvaliojoje aikštelėje jėgas išbandė du Lietuvos atstovai.

Vyrų varžybose Ronaldas Račinskas pelnė 113 taškų iš 125 galimų ir kvalifikacijoje užėmė 65-ą vietą tarp 83 sportininkų. Geriausia lietuviui buvo paskutinė šaudymo serija, kurioje jis numušė 24 lėkšteles iš 25.

R.Račinską nuo finalinio šešeto skyrė 9 tšk. Kvalifikacijoje geriausiai pasirodė tik po sykį suklydę britas Karlas Frederickas Killanderis bei vokietis Svenas Korte (po 124 tšk.).

Šioje rungtyje taip pat kovojama dėl 1 kelialapio į Paryžiaus olimpiadą.

Jaunimo įskaitoje Tomas Vaitekūnas su 110 tšk. buvo 34-as tarp 54 dalyvių. Iki finalo jam trūko 8 tšk. Kvalifikaciją laimėjo graikas Panagiotis Gerochristos (123).